Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 3673
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Już dziś Książ czeka na aktorów

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 30 maja 2012, 10:44
Aktualizacja: 10:45
Autor: opr. PAW
Fot. organizatorzy
Chcesz przeżyć aktorską przygodę? Przyjdź dziś 30 maja do Zamku Książ. Rejestracja potencjalnych aktorów od godz. 14.00.

- Szukamy w szczególności dzieci i młodzieży w wieku 7-12 lat, osób dorosłych oraz aktywnych seniorów, którzy będą mogli spędzić na planie zdjęciowym na terenie Wałbrzycha i okolic nawet cały dzień – mówi Adam Piwek z Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu.

W tym roku OKiS z TVP Wrocław przygotowują fabularyzowany dokument o tajemnicach związanych z kompleksem Riese. Zdjęcia do powstającego materiału będą odbywać się na terenie Wałbrzycha i okolic. Oprócz statystowania uczestnicy aktorskiego testu wcielą się również w postaci historyczne.

Filmowa opowieść „Riese. Tajemnice wykute w skale” to część wieloletniego projektu edukacyjnego, który ma ukazywać niezwykłe miejsca i historie związane z dziejami Dolnego Śląska. Film zostanie wyemitowany na antenie TVP Wrocław pod koniec roku. Trafi także do dolnośląskich szkół ponadgimnazjalnych. Reżyserami produkcji są Maciej Kieres i Wojciech Malinowski.

Casting organizują TVP Wrocław, Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu, Przedsiębiorstwo Zamek Książ przy współpracy „3 kroki – produkcja wideo, tv i szkolenia medialne” oraz „Just Word Media Marketing Edukacja”.

Więcej informacji o produkcji i regulamin castingu na www.okis.pl, www.ksiaz.walbrzych.pl oraz na facebook.com/OKiSWroclaw Produkcję filmu, w ramach cyklu „Dolny Śląsk pełen historii” wspiera Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group