Środa, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 4290
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Już dzisiaj 5. Urodziny Galerii Victoria!

Niedziela, 18 października 2015, 6:25
Aktualizacja: 8:28
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Już dzisiaj 5. Urodziny Galerii Victoria!
Fot. organizatorzy
Świętuj z nami 5. Urodziny Galerii Victoria! Już dzisiaj Galeria Victoria szykuje imprezę urodzinową, na którą zaprasza wszystkich mieszkańców Wałbrzycha i okolicy. Jak zawsze na gości będą czekać niezwykłe atrakcje, solidna porcja wrażeń wizualnych, potężna dawka dobrej muzyki, spektakularny tort, pokaz pirotechniczny oraz fantastyczne nagrody!

Wielkie świętowanie odbędzie się w niedzielę, 18 października. Już od godziny 15:00 rozpoczniemy wspólną zabawę grą terenową na Galerii. Udział wziąć w niej będą mogły całe rodziny, jak i indywidualni gracze. Na każdego, kto odwiedzi wszystkie stacje, czekać będzie miły upominek od Galerii Victoria. Tego dnia stawiamy zarówno na zabawę, jak i na ruch. Energetyczny pokaz Zumby w wykonaniu, Sexy Dance oraz występ najmłodszych kursantów ze Szkoły Tańca Havana zagwarantuje wszystkim dużą dawkę hormonów szczęścia. Dzisiaj popis swoich umiejętności zaprezentuje również formacja Patman Crew, która znana jest wszystkim doskonale z udziału w telewizyjnym show "Mam Talent" oraz "Got To Dance". Zaprezentują nam show wizualno-taneczne, futurystyczny performance oraz taniec i pomysłowość na światowym poziomie.

To jednak nie koniec niezwykłych atrakcji! Na każdego tego dnia będzie czekać darmowa wata cukrowa, która dosłodzi smakiem ten wyjątkowy dzień.

Koncertowy finał 5. Urodzin Galerii Victoria uwieńczy Grzegorz Hyży – znany m.in. z takich hitów jak „Wstaję”, „Pusty Dom”, "Zagadka" czy „Na chwilę”. Jego płyta pokryła się złotem, a sam otrzymał prestiżową nagrodę Eska Music Awards za Najlepszy Radiowy Debiut. Wisienką na torcie będzie pokaz fajerwerków, który zakończy obchody 5. Urodzin Galerii Victoria. Całą imprezę poprowadzi charyzmatyczny prowadzący i twarz Radia Eska - Krzysztof "Jankes" Jankowski.

- Piąty rok działania Galerii Victoria, który minął nam bardzo szybko, był bardzo udany. Zgodnie z przyświecającym nam od samego początku hasłem „Moja, Twoja, Nasza”, chcieliśmy stworzyć w Galerii Victoria nie tylko idealne miejsce do robienia zakupów, ale także ośrodek życia społecznego, gdzie wałbrzyszanie będą się dobrze czuć i z przyjemnością spędzać wolny czas w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Ostatni rok pokazuje, że cel ten udało nam się zrealizować, z czego jestem bardzo dumny. Mieszkańcy Wałbrzycha nie tylko chętnie odwiedzają nasze centrum handlowe, ale też aktywnie uczestniczą w imprezach organizowanych przez Galerię Victoria. Korzystając z okazji, serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnego świętowania piątych urodzin Victorii.” – powiedział Grzegorz Samczuk, dyrektor Galerii Victoria.

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group