Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 3681
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Już dzisiaj kolejna odsłona Ladies Night

Czwartek, 12 lipca 2012, 6:16
Aktualizacja: 6:32
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Już dzisiaj kolejna odsłona Ladies Night
Fot. uzyczone
Drogie Panie, zarezerwujcie dzisiejszy wieczór – zbliża się kolejne spotkanie z cyklu Ladies Night. Tym razem „chwytamy chwilę” razem z praktykami od najlepszych uciech w salonach wellness & spa, najmodniejszymi klubami i restauracjami. Święto kobiet rozpocznie o godzinie 19:30 w 18 kinach Cinema City w całej Polsce.

Lipcowa odsłona Ladies Night upłynie pod hasłem – Chwytaj chwilę, ciesz się życiem! Na uczestniczki – oprócz prezentów od partnerów wydarzenia, którymi są: BLOW, KFC oraz Skoda – czekają również ciekawe porady z zakresu urody, pielęgnacji i relaksu.

Spotkanie zakończy przedpremierowy pokaz filmu „Przyjaciel do końca świata”. Czołowy komik Hollywood Steve Carell i przepiękna Keira Knightley zadbają o dobry humor wszystkich uczestniczek Ladies Night. Podróż życia warta każdego grzechu z pewnością rozbawi do łez.

-Kobiety pokochały comiesięczne spotkania z Cinema City! Wakacyjne Ladies Night rozpieści wszystkie Panie. Nie zabraknie porad ekspertów, upominków oraz tradycyjnie już – przedpremierowego pokazu filmowego. Ciepła komedia „Przyjaciel do końca świata” opowiada o tym, że należy chwytać każdą wolną chwilę i do tego samego namawiamy panie, które nas odwiedzą – zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City Poland.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group