Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 2672
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Już wkrótce Taneczna Noc Zakupów

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 11 listopada 2011, 7:56
Aktualizacja: 10:26
Autor: PAW
Fot. organizatorzy
Galeria Victoria przygotowała kolejną atrakcję. Już w przyszłym tygodniu wałbrzyszanie wezmą udział w Tanecznej Nocy Zakupów.

Taneczna Noc Zakupów odbędzie się w sobotę 19 listopada w godzinach 20.00-23.30.

Gwiazdą Tanecznej Nocy Zakupów będzie Michał Skawiński, wrocławski tancerz, reprezentujący najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S”. Michała pamiętamy z „Tańca z Gwiazdami” – partnerował Agnieszce Włodarczyk, Patrycji Makowskiej i Sandrze Lewandowskiej. Z Olą Kwaśniewską wywalczył III miejsce w specjalnej edycji – „Taniec z Gwiazdami – Finał Finałów”. Z tą samą partnerką wystąpił w programie „Najpiękniejsze Tańce”, gdzie para także zajęła III miejsce.

Michał Skawiński tańczy od 8 roku życia. Ukończył wrocławską Akademię Wychowania Fizycznego, jest dyplomowanym trenerem - instruktorem tańca sportowego i instruktorem tenisa ziemnego.

Przez wiele lat brał udział w krajowych i międzynarodowych turniejach tańca, ma na swoim koncie wiele zwycięstw. Od 1993 do 2000 roku tworzył parę turniejową z Dominiką Klubik, a od 2000 do 2006 roku – z Agnieszką Pomorską. Jest wielokrotnym Mistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych.

W tej chwili prowadzi we Wrocławiu Szkołę Tańca Stardance. W Wałbrzychu to właśnie podopieczni i instruktorzy Michała oraz on sam zaprezentują swoje umiejętności.

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group