Czytających: 4368

Milicz: Kadeci siatkarskiej Victorii przegrali w Miliczu

Środa, 27 stycznia 2010, 11:11
Aktualizacja: 11:15
Nie udał się wyjazd młodym siatkarzom wałbrzyskiej Victorii. Podopieczni Jarosława Duszy przegrali w Miliczu z miejscowym Dziekanem 2:3.

To było trzecie spotkanie obu zespołów w tym sezonie, ale dopiero teraz pojedynek zwyciężyła ekipa z Milicza. W pierwszym secie od początku do końca dominowali gracze gospodarzy, którzy ostatecznie wygrali 25:23.

W drugiej odsłonie Dziekan prowadził już 7:1, ale przegrał 21:25. Wtedy to wałbrzyszanie złapali wiatr w żagle i zwyciężyli także trzecią partię 25:22.

Do połowy czwartego seta, a dokładnie do stanu 13:13, wszystko szło zgodnie z planem założonym przez Jarosława Duszę. Niestety Victoria w tym momencie stanęła i gospodarze gładko wygrali tą część meczu 25:14.

W początkowej fazie tie-breaka prowadzili goście. Dziekan zaczął grać dopiero przy stanie 5:9, by ostatecznie wygrać 15:12.

Ostatni mecz kadeci Victorii rozegrają 30 stycznia o godzinie 12:30 z KKS-em Złotoryja, w hali PSP 26 w Wałbrzychu. To spotkanie zadecyduje, czy wałbrzyszanie zajmą 5, 6, czy też 7 miejsce w Dolnośląskiej Lidze Kadetów.

Dziekan Milicz - VICTORIA Wałbrzych 3:2 (25:23, 21:25, 22:25, 25:14, 15:12)
Victoria: Misiak M, Wesołowski B, Pękalski P, Olszewski M, Gajewczyk R, Narwid J, Pacyk Ł (L) oraz Kulesza M, Michalski K, Konieczny A