Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 4916
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Kara za zbieranie odpadów

Środa, 26 czerwca 2019, 15:09
Aktualizacja: Czwartek, 27 czerwca 2019, 7:21
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Kara za zbieranie odpadów
Fot. archiwum
To bardzo ważna i jednocześnie dobra informacja dla mieszkańców Boguszowa–Gorc.

- Otrzymaliśmy informację, że Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska we Wrocławiu - Delegatura w Wałbrzychu po przeprowadzonej kontroli na składowisku P.H.U. Komunalnik Sp. z o.o. przy ul. Dworcowej w Boguszowie - Gorcach wydał decyzję nakazującą firmie wstrzymanie działalności w zakresie zbierania odpadów i wymierzył karę administracyjną za zbieranie odpadów bez wymaganego zezwolenia - czytamy na profilu społecznościowym Miasta Boguszów-Gorce.

W piśmie czytamy:

"W odpowiedzi na pismo z 4 kwietnia 2019 roku, informujemy, że przeprowadzona kontrola w P.H.U. Komunalnik - miejsce zbierania odpadów na dziłace przy ulicy Kosynierów 1 w Boguszowie-Gorcach - wykazał nieprawidłowości. W związku z powyższym wydano:
- decyzję w sprawie wstrzymania prowadzonej przez P.H.U. Komunalnik działalności w zakresie zbierania odpadów bez wymaganego zezwolenia. Od powyższej decyzji podmiot się odwołał (sparwa przekazana do organu II instancji)
- decyzję w sprawie wymierzenia administracyjnej kary pieniężnej za zbieranie odpadów na działce nr 470/1 w Boguszowie-Gorcach bez wymaganego zezwolenia".

- Cieszę się, że podjęte przez nas starania o uwolnienie mieszkańców od dyskomfortu powodowanego działalnością tego składowiska przynoszą efekty - mówi Sebastian Drapała,, zastępca burmistrza.

Twoja reakcja na artykuł?

5
45%
Cieszy
1
9%
Hahaha
1
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
18%
Złości
2
18%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group