Czwartek, 13 maja
Imieniny: Roberta, Serwacego
Czytających: 3075
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Każdy znajdzie coś dla siebie, czyli targi ślubne w Galerii Victoria

Niedziela, 29 stycznia 2012, 19:00
Aktualizacja: 22:03
Autor: PAW
Wałbrzych: Każdy znajdzie coś dla siebie, czyli targi ślubne w Galerii Victoria
Fot. PAW
Przez dwa dni mieszkańcy Wałbrzycha oraz okolicznych miejscowości mogli zapoznać się z ofertami związanymi ze ślubem.

Ślub – dla wielu najważniejszy dzień w życiu. Ma być jedyny, niepowtarzalny, taki, by zapamiętać go przez lata. Przygotowania niezwykłej ceremonii trwają często wiele miesięcy. Przygotowania te ułatwić miały organizowane po raz pierwszy przez Galerię Victoria Targi Ślubne.
- Świetny pomysł. Ja z moim chłopakiem wprawdzie o ślubie jeszcze nie myślimy, ale uważam, że można naprawdę znaleźć coś dla siebie – mówi Katarzyna Wikło.

Wszystkie pary szukające profesjonalnego wsparcia przy organizacji własnej uroczystości ślubnej oraz osoby reprezentujące szeroko pojętą branżę ślubną mogły znaleźć cos dla siebie. W te dwa dni galeria udekorowana została przez najlepsze w regionie dekoratornie, specjalizujące się w artystycznym strojeniu sal bankietowych i kościołów. Nie zabrakło oczywiście prezentacji ślubnych bukietów. W ukwieconej Galerii Victoria można było też podziwiać pokaz ślubnych limuzyn i innych oryginalnych pojazdów, którymi młoda para może wyruszyć we wspólną drogę.

Na scenie w rotundzie prezentowały się zespoły specjalizujące się w obsłudze przyjęć weselnych. To nie tylko repertuar, wybrany zgodnie z życzeniem państwa młodych, ale fachowi wodzireje, oferujący naszym gościom zabawy i konkursy.

Wśród wystawców znalazły się: hotele, domy weselne, firmy cateringowe, cukiernie, salony mody ślubnej, kwiaciarnie, firmy zapewniające dokumentację fotograficzną i filmową, jubilerzy, dekoratorzy, zespoły muzyczne, oraz firmy zajmujące się transportem nowożeńców.
- Zainteresowanie jest dość duże. Myślę, że w Wałbrzychu takie targi trzeba organizować częściej – mówi nam jedna ze sprzedawczyń

Obszerna fotorelacja:
http://www.walbrzyszek.com/news,single,init,article,13461

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group