Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 1849
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kłapouchy nie ma szczęścia...

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 29 stycznia 2017, 9:03
Autor: red
Fot. użyczone
Kłapouchy ma około 5 lat, jest wykastrowanym niedużym pieskiem, z dłuższą sierścią.

Jego historia jest najgorszą z możliwych, ponieważ trafił do schroniska i został adoptowany - niestety piesek po roku został odebrany przez interwencję, ponieważ był przetrzymywany w skandalicznych warunkach, w samotności, w altanie. Ludzie go dokarmiali, ale jego życie kończyło się na krótkiej smyczy. Więc taki psiak ze smutną i przykrą przeszłością powinien znaleźć najlepszy dom na świecie. To ludzie zgotowali mu taki los, na który żaden pies nie zasługuje, więc razem pomóżmy mu znaleźć dobry dom, który będzie stałym domem i kochającym, czego do tej pory nie zaznał.

Kłapouchy jest sympatycznym pieskiem, trochę nieśmiałym, trochę wycofanym, ale to zupełnie zrozumiałe przez to, co człowiek mu zafundował przez jego krótkie życie. Jest spokojnym pieskiem, ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Schronisko bardzo mu nie służy, źle tam się czuje. Nasi spacerowicze chwalą pieska i bardzo go lubią. W jego oczkach kryje się wielka niepewność, ale i wiara, że już nikt więcej go nie skrzywdzi, a pokocha i da miłość.

Kontakt ze schroniskiem pod nr telefonu : 74 842 42 23

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Benek 29-01-2017 10:30
Tego ciula który trzymał go w altance przykuć na łańcuchu w tym samym miejscu a Kłapouchy do mieszkania.
~ 29-01-2017 17:39
Zgadzam się z Przedmówcą
~KSDS 29-01-2017 20:57
On jest Twoim przyjacielem, Twoim partnerem, Twoim obrońcą, Twoim psem. Ty jesteś Jego życiem, Jego miłością, Jego panem. On będzie Twój, wierny i posłuszny do ostatniego bicia Jego serca. Ty jesteś Mu winien zasłużyć na takie oddanie.Pies dobry na wszystko Psie ucho Cię wysłucha psi jęzor otrze łzy psi ogon Ci zatańczy nawet gdy będziesz zły. Będzie na Ciebie czekał gdy wyjedziesz służbowo na złodzieja zaszczeka zna każde Twoje słowo. Zrobi dla Ciebie wszystko a może jeszcze więcej i nigdy Cię nie zdradzi nie chce Twoich pieniędzy. A w samotne wieczory ogrzeje ciepłym sercem przytuli gdy będziesz chory czy trzeba czegoś więcej?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group