Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 2179
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa okręgowa: Gorce czy Świebodzice na 2. miejscu?

Wiadomości: Region
Czwartek, 24 czerwca 2010, 14:17
Aktualizacja: 14:18
Autor: PAW
Czy piłkarze Górnika Gorce utrzymają fotel wicelidera?
Fot. red
W niedzielę wałbrzyskie zespoły grające w klasie okręgowej stoczą ostatnie mecze w tym sezonie. Nierozstrzygniętych pozostało jeszcze kilka istotnych kwestii. Kto zajmie 2. miejsce na zakończenie sezonu i które ekipy opuszczą okręgówkę?

W ostatnich meczach nie wiedzie się Juventurowi Wałbrzych, który dość niespodziewanie uległ u siebie Orłowi Mieroszów 2-5. Juve wyraźnie znajduje się w dołku, bowiem wczoraj w zaległym meczu nie miało żadnych szans w konfrontacji z Victorią Świebodzice. Świebodziczanie po trzech golach Bartosza Rochatki pewnie wygrali ten mecz.

Obecnie pewna awansu do IV ligi jest Bielawianka. Na 2. miejscu są piłkarze Górnika Gorce z 58 punktami. Podopieczni Wiesława Rapcewicza podejmują w ostatniej serii spotkań właśnie ekipę Juventuru. Szanse na 2. miejsce na finiszu mają wciąż zawodnicy Victorii Świebodzice. Dotychczas Victoria zgromadziła 56 punktów. W ostatnim meczu podejmuje Iskrę Jaszkowa Dolna. Jeśli Victoria wygra to spotkanie, a Gorce nie pokonają Juventuru, to Świebodzice rzutem na taśmę wyprzedzą Górnika Gorce. Wcale niemniej zacięta rywalizacja toczy się o zachowanie bytu. Ze spadkiem już pogodzili się piłkarze Piławianki, ale wciąż niepewne utrzymania są zespoły Piasta Nowa Ruda, Kryształu Stronie Śląskie oraz AKS-u Strzegom. Ostatnia kolejka zapowiada się więc arcyciekawie.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~kolo 24-06-2010 14:28
Życzę tego drugiego miejsca Victorii, bo Gorce po prostu na to nie zasługują
~fan 24-06-2010 15:31
za gre jaka prezentuje Victoria, nalzey im sie zajecie drugiego miejsca, zycze Victorii drugiego miejsca :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group