Poniedziałek, 18 października
Imieniny: Juliana, Łukasza
Czytających: 2858
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: "Klejnoty lasu" w WOK–u

Niedziela, 27 stycznia 2019, 8:54
Aktualizacja: 9:26
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: "Klejnoty lasu" w WOK–u
Fot. Robert Bajek
W Multimedialnej Galerii Obrazu Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu odbył się wczoraj wernisaż autorskiej wystawy fotografii, których autorem jest Piotr Chwaja – "Klejnoty lasu".

- Zdjęcia prezentowane na tej wystawie powstawały na przestrzeni 7 lat, od roku 2011 do 2018. Są to dzieła z wycieczek WKW, czyli Wałbrzyskiego Klubu Wędrowca, plenerów Komisji Fotografii Krajoznawczej i wycieczek indywidualnych. Drzewa zawsze mnie interesowały. Są wdzięcznym tematem. W czasie wycieczek zawsze zwracałem baczną uwagę na drzewa i starałem się je fotografować. Każde z nich jest inne, niepowtarzalne, wyjątkowe - powiedział Piotr Chwaja.

To już druga wystawa zdjęć Piotra Chwaji. Jak podkreślał prowadzący wernisaż Alek Ziółkowski, Piotr Chwaja jest jednym ze współzałożycieli Komisji Fotografii Krajoznawczej PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej i jej bardzo aktywnym członkiem. Jego zdjęcia można podziwiać podczas licznych wystaw zbiorowych, natomiast wystawę "Klejnoty lasu", na której prezentowanych jest około 30 zdjęć, można oglądać przez najbliższy miesiąc w Multimedialnej Galerii Obrazu WOK w Starej Kopalni.

Twoja reakcja na artykuł?

4
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group