Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 2895
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Kobiety przejmą Świdnicę? Rusza Plebiscyt „Kobieta z Pasją”

Środa, 4 listopada 2015, 6:40
Aktualizacja: 6:57
Autor: opr.red.
Świdnica: Kobiety przejmą Świdnicę? Rusza Plebiscyt „Kobieta z Pasją”
Fot. organizatorzy
Już 25 listopada w Teatrze w Świdnicy spotkają się aktywne kobiety z całego regionu. Spędzą wspólnie atrakcyjne i pełne niespodzianek popołudnie, przeplatane rozmowami oraz poradami ekspertów. Wszystko za sprawą pierwszego Świdnickiego Forum Kobiet, połączonego z plebiscytem „Kobieta z Pasją”. To inicjatywa świdnickiej radnej Magdaleny Rumiancew–Wróblewskiej, współorganizowana m.in. przy wsparciu Miasta Świdnica oraz Spichlerza Kultury.

Wszystko za sprawą pierwszego Świdnickiego Forum Kobiet, połączonego z plebiscytem „Kobieta z Pasją”. To inicjatywa świdnickiej radnej Magdaleny Rumiancew-Wróblewskiej, współorganizowana m.in. przy wsparciu Miasta Świdnica oraz Spichlerza Kultury.

I Świdnickie Forum Kobiet to wydarzenie, które z założenia promuje i wspiera kobiety. To impreza dla wszystkich pań, bez względu na wiek, stan cywilny, miejsce zatrudnienia czy zamieszkania.

- Ma zachęcić kobiety do aktywności społecznej, biznesowej, zawodowej, politycznej, zwiększyć ich świadomość, poczucie własnej wartości i przekonać, że zawsze mogą się rozwijać i realizować własne pasje – mówi Magdalena Rumiancew-Wróblewska, Radna Rady Miejskiej w Świdnicy. - Punktem kulminacyjnym I Świdnickiego Forum Kobiet będzie przyznanie statuetek w Plebiscycie „Kobieta z Pasją”. Nagrodzimy wyjątkowe panie w czterech kategoriach: Kobieta w Kulturze i Sztuce, Kobieta Przedsiębiorcza, Kobieta Fit i Supermenka. W Kapitule wyróżnienia zasiądą osobowości ze świata kultury, samorządu, przedstawiciele instytucji promujących przedsiębiorczość kobiet, a także będących dla nich wsparciem – dodaje.

Zgłoszenia do Plebiscytu „Kobieta z Pasją” przyjmowane są bezpłatnie do 15 listopada 2015r. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.naszbiznes24.pl.

I Świdnickie Forum Kobiet odbędzie się w środę, 25 listopada 2015r. w Teatrze w Świdnicy. Początek o godz. 16:30. Będzie miało charakter otwartego, bezpłatnego spotkania, któremu towarzyszyć będą różne atrakcje.
W programie jest m.in. pokaz brafittingu oraz motywacyjny wykład „Żyj z pasją i radością”, przygotowywany przez Joannę Konczanin - psychologa i trenera z międzynarodowym doświadczeniem. Odbędzie się również debata pod hasłem „Kobieta Spełniona”, w której uczestniczyć będą znane i lubiane panie, które osiągając sukces zawodowy, równocześnie realizowały się jako żony i matki. Wspólnie ze stylistkami dokonamy także spektakularnych metamorfoz kilkunastu pań. Podczas całkowicie poświęconego płci pięknej popołudnia, nie zabraknie również atrakcyjnych nagród dla uczestniczek, a każda pani otrzyma upominek.

Współorganizatorami I Świdnickiego Forum Kobiet są Dolnośląski Portal Gospodarczy NaszBiznes24.pl, Urząd Miasta w Świdnicy oraz Spichlerz Kultury. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Prezydent Miasta Świdnicy Beata Moskal – Słaniewska, wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Ewa Mańkowska, Wojewoda Dolnośląski Tomasz Smolarz oraz Robert Jagła. Partnerami są m.in.: Gmina Świdnica, Gmina Marcinowice, Starostwo Powiatowe w Świdnicy, Fundusz Regionu Wałbrzyskiego oraz Nadleśnictwo Świdnica.

Szczegóły i zgłoszenia: www.naszbiznes24.pl, tel. 603 60 60 70

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group