Wtorek, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 1727
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kolędy i pastorałki w OSK "Podzamcze"

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 11 stycznia 2015, 17:59
Aktualizacja: Środa, 14 stycznia 2015, 10:50
Autor: red.
Fot. Robert Bajek
Wczoraj w Ośrodku Społeczno–Kulturalnym przy Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" w Wałbrzychu odbył się XIII Przegląd kolęd i pastorałek w wykonaniu przedszkolaków. Impreza została zorganizowana w ramach 23 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na specjalnie przygotowanej i udekorowanej scenie maluchy z 10 przedszkoli z Wałbrzycha i Szczawna-Zdroju śpiewały znane kolędy i pastorałki, tańczyły, grały na różnych instrumentach i prezentowały różnego rodzaju inscenizacje. Po zakończeniu prezentacji wszyscy uczestnicy Przeglądu otrzymali paczki z prezentami i słodycze. Uhonorowano również wolontariuszy działających w placówkach przedszkolnych. Na zakończenie Przeglądu dzieci wraz z przybyłymi gośćmi, rodzicami i opiekunami wspólnie śpiewały kolędy.

Wśród gości Przeglądu znaleźli się między innymi: Izabela Katarzyna Mrzygłocka - Poseł na Sejm RP, Zygmunt Nowaczyk - Wiceprezydent Wałbrzycha, a także Małgorzata Wiłkomirska i Renata Wierzbicka - przedstawicielki Rady Miasta Wałbrzycha. Podczas imprezy kwestowano do specjalnych puszek przygotowanych przez sztab 23 finału WŚOP. Organizatorami Przeglądu był Ośrodek Społeczno-Kulturalny "Podzamcze" i Przedszkole Samorządowe nr 14 w Wałbrzychu.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group