Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 4418
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Kolejna hala w budowie

Środa, 31 maja 2023, 13:36
Aktualizacja: 13:57
Autor: red
REGION: Kolejna hala w budowie
Fot. WSSE "Invest Park"
Na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST–PARK" w Ząbkowicach Śląskich, przy ul. Cukrowniczej 8, powstaje obecnie kolejna hala przemysłowo–magazynowa.

Ta nowa infrastruktura na pewno przyczyni się do dalszego rozwoju przedsiębiorczości w regionie, umożliwiając lokalnym firmom z sektora MŚP rozwój i ekspansję. Hala jest dedykowana pod sprzedaż lub wynajem (istnieje także możliwość wynajmu części hali, w formie modułów), dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców, co zdecydowanie zwiększy możliwości dla tych, którzy chcą rozwijać swoją działalność w tym dynamicznym obszarze.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z oferty WSSE “INVEST-PARK”, zachęcamy do skontaktowania się z Departamentem Sprzedaży i Rozwoju Biznesu. To pierwszy kontakt dla inwestorów, pragnących skorzystać z naszej oferty: drb@invest-park.com.pl, tel. + 48 74 664 91 54.

Przypomnijmy tylko, że hala liczyć będzie ponad 5 tysięcy m² powierzchni z zapleczem biurowym i socjalnym oraz infrastrukturą otoczenia w postaci: parkingu, placów manewrowych i terenów zielonych. Inwestycja kosztować będzie blisko 23 mln zł. Obiekty o tożsamej specyfice powstają obecnie w Wałbrzychu, Nysie, Brzegu, Jaworzynie Śląskiej oraz już niebawem we Wrześni.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
100%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group