Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 3760
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kolejna porcja wywiadów z kandydatkami do Miss Polonia Wałbrzycha 2012

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 11 maja 2012, 19:24
Aktualizacja: 19:25
Autor: Daria Stryjek
Karolina Drożdżak
Fot. Daria Stryjek
Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami kolejnych trzech kandydatek do tytułu Miss Polonia Wałbrzycha 2012.

- Nazywam się Karolina Drożdżak. Mam 22 lata, pochodzę i mieszkam w Wałbrzychu. Obecnie pracuję jako konsultant w perfumerii. Moje główne zainteresowania są ściśle związane z pracą, a mianowicie wizaż i dekorowanie. Innym hobby, któremu poświęcam swój wolny czas, jest jeździectwo konne. Do wzięcia udziału nakłoniła mnie chęć przypomnienia sobie „jak to było". Brałam udział w konkursie w 2008 roku i z tym konkursem związanych jest wiele miłych wspomnień. Przygotowania przebiegały bardzo dobrze, jednak miałyśmy bardzo mało czasu na naukę układów. A czego się nauczyłam? Przede wszystkim koncentracji i dawania z siebie 200%.
Po wygranej spodziewam się wiele radości i otwartych drzwi na różne propozycje.

- Nazywam się Żaneta Kalinowska. Mieszkam w Głuszycy. Uwielbiam sport i muzykę, a moim hobby jest taniec.
Rodzice nakłonili mnie do wzięcia udziału w konkursie. Uznałam, że to super pomysł i od razu pojechałam na casting. Przygotowania są bardzo męczące. Na próbach zapominam o tym, że w sobotę będziemy rywalizować. Nauczyłam się wielu choreografii, sposobów poruszania się. Nie przemyślałam tego, co mogę zrobić po wygranej. Na pewno będę bardzo szczęśliwa. Chciałabym, aby każda dziewczyna uwierzyła, że może zostać miss.

- Nazywam się Patrycja Witkowska i jestem z Wałbrzycha. Mam 18 lat. Na co dzień chodzę do szkoły. Interesuję się fotografią, a przede wszystkim modelingiem. Powiem szczerze, że pierwszy raz występuję w takim konkursie jak Miss Polonia, lecz jestem zadowolona. Do konkursu skłoniła mnie mama i chłopak. Jak to powtarzam do odważnych świat należy. Przygotowania lecą szybciutko z dnia na dzień. Ale idzie nam bardzo dobrze. Dużo pracy i motywacji. Dziewczyny radzą sobie. Ja jestem zadowolona i damy z siebie wszystko, żeby pokazać się z jak najlepszej strony. Wiele się nauczyłam, nabrałam pewności siebie, której 5 dni temu nie było. Poznałam, jak prezentować swoją sylwetkę, aby wyglądała seksownie, a zarazem zabawnie. Czego się spodziewam po ewentualnym sukcesie? Nie wiem. Nigdy nie występowałam w takim konkursie jak Miss Polonia. Może jak się uda, wtedy zapraszam do rozmowy. Na obecną chwilę nie mam pojęcia.

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group