Wtorek, 13 kwietnia
Imieniny: Marcina, Przemysława
Czytających: 1977
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Kolejne działania wałbrzyskich policjantów zwalczające agresywne zachowania na drodze

Piątek, 15 grudnia 2017, 6:31
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Kolejne działania wałbrzyskich policjantów zwalczające agresywne zachowania na drodze
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu dbając o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego prowadzili na terenie Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego akcję pod nazwą „Eliminowanie agresywnych zachowań na drodze”.

W trakcie działań funkcjonariusze skontrolowali 44 pojazdy.

Realizując zadania służbowe mundurowi zwracali szczególną uwagę na wykroczenia popełniane przez kierujących w postaci przekraczania dozwolonej prędkości, przejeżdżania podwójnej i pojedynczej linii ciągłej, nieprawidłowej zmiany kierunku jazdy lub pasa ruchu, niestosowania się do znaków i sygnałów drogowych oraz nieustąpienia pierwszeństwa pieszym.

Funkcjonariusze ujawnili między innymi 9 wykroczeń związanych z nadmierną prędkością, ze szczególnym uwzględnieniem rejonów przejść dla pieszych. Jeden z kierujących nie zastosował się do linii podwójnej ciągłej, a czterech z nich do znaków i sygnałów drogowych. Policjanci w trakcie akcji zatrzymali także 5 dowodów rejestracyjnych i sprawdzili trzeźwość kontrolowanych kierowców. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group