Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 3338
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kolejne nagrody dla Galerii Victoria

Poniedziałek, 14 lutego 2011, 13:53
Aktualizacja: 13:54
Autor: PAW
Wałbrzych: Kolejne nagrody dla Galerii Victoria
Galeria Victoria inkasuje kolejne nagrody
Fot. red
Centrum handlowo–usługowo–rozrywkowe Galeria Victoria, otwarte 16 października 2010 roku w Wałbrzychu, otrzymało dwie kolejne nagrody.

W konkursie 2010 CEE Retail Real Estate Awards zorganizowanym przez Europaproperty.com Galeria Victoria otrzymała dwa tytuły: „Projekt Roku” oraz „Najlepsze Centrum Handlowe Średniej Wielkości”. Nagrody zostały przyznane przez jury, w skład którego weszli uznani eksperci z sektora handlowego. Wręczenie nagród miało miejsce podczas uroczystej gali 2010 CEE Retail Real Estate Awards, która odbyła się w hotelu InterContinental w Warszawie. W imieniu Keen Property Partners Retail, dewelopera Galerii Victoria, nagrody odebrali Richard Keen, dyrektor zarządzający Keen Property Partners oraz Paul Kusmierz, prezes Master Management.

- Przyznanie kolejnych nagród Galerii Victoria jest wielkim sukcesem i ogromną satysfakcją dla całego naszego zespołu, który był niezwykle zaangażowany w tworzenie tego unikalnego i pięknego centrum handlowego – powiedział Richard Keen, dyrektor zarządzający Keen Property Partners. - Oba wyróżnienia, wraz z otrzymaną przez nas w listopadzie 2010 r. nagrodą dla najlepszego centrum handlowego roku 2010 w konkursie CIJ Awards Poland, są dowodem, że Galeria Victoria to projekt wyjątkowy. Ten pierwszy nowoczesny kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy w Wałbrzychu, usytuowany w miejscu starej kopalni węgla noszącej nazwę Victoria, nie tylko przyczynił się znacząco do rozwoju gospodarczego miasta, ale także odgrywa bardzo ważną rolę w podnoszeniu standardu życia lokalnej społeczności.

W październiku 2010 r. Galeria Victoria otrzymała nagrodę dla najlepszego centrum handlowego w 2010 roku (Best Shopping Center Development) w konkursie CIJ Awards Poland zorganizowanym przez Central & Eastern European Construction & Investment Journal.

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group