Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 4145
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kolejne Złote Serca przyznane

Niedziela, 17 grudnia 2017, 8:50
Aktualizacja: Sobota, 23 grudnia 2017, 10:01
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Kolejne Złote Serca przyznane
Fot. Robert Bajek
Ryszard Nowak – miejski radny, przewodniczący Rady Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień – Konradów, wręczał kolejne Złote Serca.

Złote Serca od wielu lat przyznawane są "Za bezinteresowną pomoc, życzliwość i wrażliwość na ludzkie cierpienie. Za bycie człowiekiem". Ryszard Nowak wręcza je w imieniu mieszkańców Wałbrzycha osobom szczególnie zasłużonym dla społeczności lokalnej.

- Są przyznane dwa Złote Serca. Jedno Złote Serce jest dedykowane dla pana Stanisława Stępaka z Zakładów Koksowniczych Victoria - to wspaniały, dobry człowiek. Drugie Złote Serce wędruje do naszego opiekuna Rady Wspólnoty Samorządowej - księdza Macieja Sroczyńskiego, który wspiera swoją duchowością naszą dzielnicę - powiedział Ryszard Nowak.

Złote Serca to nie wszystko. Ryszard Nowak i Rada Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień - Konradów przyznała też dyplomy "Przyjaciela Dzielnicy" przeszło 20 osobom, które aktywnie działają i w znaczący sposób wpływają na rozwój Białego Kamienia i Konradowa. Na tym nie koniec. Osoby działające na rzecz społeczności lokalnej otrzymały też listy gratulacyjne od Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej - Poseł na Sejm RP.

- Mamy też osobę, które otrzyma odznakę Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Jest to pan Grzegorz Drzewiecki, który od lat utożsamia się z tą dzielnicą, pomaga nam i to jest prawdziwy przyjaciel dzieci - powiedział Ryszard Nowak.
Małgorzata i Grzegorz Drzewieccy za zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły i dzielnicy otrzymali natomiast tytuł "Przyjaciela Szkoły", nadawany przez dyrekcję i grono pedagogiczne Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Orła Białego w Wałbrzychu i RWS Biały Kamień - Konradów.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group