Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 3855
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kolejny debiut

Czwartek, 8 grudnia 2022, 6:34
Autor: red
Wałbrzych: Kolejny debiut
Fot. WOK Wałbrzych
To już ostatnia, dziesiąta wystawa w cyklu „Debiuty” przygotowana przez Komisję Fotografii Krajoznawczej PTTK Oddziału Ziemi Wałbrzyskiej. Tym razem swoje fotografie zaprezentuje Halina Babicka. Cyklem „Debiuty” komisja postanowiła podsumować jubileusz dziesięciolecia.

Cyklem „Debiuty” komisja postanowiła podsumować jubileusz dziesięciolecia. Swoją autorską twórczość po raz pierwszy na indywidualnych wystawach prezentuje dziesięciu fotografów.

Halina Babicka to kobieta nieprzeciętna, gotowa do podejmowania życiowych wyzwań, otwarta na świat, jego piękno i różnorodność. Dobry stan ducha, umysłu i ciała zachowuje dzięki licznym pasjom, szczególnie sportowym między innymi, narciarstwu, tenisowi, turystyce rowerowej. Uwielbia zwierzęta, posiada psa. Odbywa z nim długie spacery mając wtedy czas na rozmyślanie, obserwacje przyrody, oddawanie się urokom krajobrazu.

Być może ten ciekawy styl życia wpłynął niegdyś na narodzenie się kolejnej pasji –fotografowania. W jej zdjęciach jest zawarta głębia i bogactwo jej osobowości- kobiety kochającej życie i umiejącej czerpać z niego to co piękne, zdrowe i ciekawe. Pasja Halinki to właściwie miłość do penetrowania świata na rowerze, nartach, czy też pieszo z aparatem w ręku. Jej „trofea” fotograficzne mają dużą wartość artystyczną i stanowią bogaty wizerunek jej kreatywnej osobowości.

Na dziesiątą, ostatnią, wystawę w ramach cyklu „Debiuty” zapraszamy 10 grudnia do Multimedialnej Galerii Obrazu Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni o godzinie 17.00.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group