Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 4089
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kolejny napad

Czwartek, 19 września 2019, 13:45
Aktualizacja: Piątek, 20 września 2019, 9:10
Autor: red
Wałbrzych: Kolejny napad
Fot. KMP Wałbrzych
Najpierw dokonali kradzieży sprzętu gospodarstwa domowego z marketu usytuowanego w dzielnicy Śródmieście, a następnie chcąc utrzymać się w posiadaniu skradzionego mienia, zaatakowali pracownika ochrony, po czym uciekli.

Do kradzieży rozbójniczej doszło 23 sierpnia tego roku po południu przy ul. Mickiewicza w Wałbrzychu. Dwaj młodzi mężczyźni ukradli z marketu sprzęt AGD o wartości ponad 900 złotych, co zauważył pracownik ochrony, który zareagował na popełniony przez nich czyn. Złodzieje nie chcieli jednak odpuścić i w celu utrzymania się w posiadaniu skradzionego mienia doprowadzili pokrzywdzonego do stanu bezbronności, ostatecznie przewracając go na ziemię.

Zaalarmowani policjanci Komisariatu Policji II w Wałbrzychu po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli czynności mające na celu rozwiązanie sprawy kradzieży rozbójniczej. Funkcjonariusze na początku września ustalili, że jednym z podejrzanych jest - przebywający obecnie za popełnienie innego przestępstwa w Areszcie Śledczym w Świdnicy – 21-latek. Tam właśnie młody wałbrzyszanin usłyszał zarzut. W ręce policjantów drugiego komisariatu na ul. Skargi w Wałbrzychu wpadł jego rówieśnik – także mieszkaniec Wałbrzycha.

Podejrzani 21-latkowie podczas czynności procesowych przyznali się do popełnionego czynu i złożyli wyjaśnienia. Grozi im teraz kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

2
25%
Cieszy
1
13%
Hahaha
1
13%
Nudzi
1
13%
Smuci
0
0%
Złości
3
38%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group