Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 3023
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kolejny sukces gry o Wałbrzychu

Piątek, 26 kwietnia 2019, 9:29
Aktualizacja: 9:33
Autor: JAZ
Wałbrzych: Kolejny sukces gry o Wałbrzychu
Fot. JAZ
To, że od pewnego czasu w Wałbrzychu tworzona jest gra z Wałbrzychem w tle wiemy już od dawna.

Tomasz Góra, główny twórca i pomysłodawca produktu, tajemniczo nazwanego 8874, co jakiś czas informuje nas o kolejnych postępach w grze. Tym razem dotarła do nas bardzo miła wiadomość o zakwalifikowaniu się najnowszego dema gry do finału międzynarodowego festiwalu Indie Showcase 2019, które zawitały na tegoroczny Digital Dragons w Krakowie.
- Dziękuję wszystkim, którzy biorą udział w tworzeniu, pomagają przy powstawaniu tej gry i służą dobrym słowem. Mam nadzieję, że w najbliższych miesiącach pełna wersja ujrzy światło dzienne. O ile pozwoli mi na to chora ambicja, która karze mi w kółko poprawiać już zrobione elementy – mówi twórca gry Tomasz Góra.

Finalna wersja ma być dostępna za darmo. Tomasza Górę zobaczymy 27-28 maja na krakowskim festiwalu, gdzie z dumą będzie prezentował najnowszy owoc pracy swojego zespołu. Do samego konkursu zgłoszono ponad 80 gier z całego świata. Wśród tytułów znalazły się pozycje z Ukrainy, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Turcji, Niemiec czy Chile. Najlepsi powalczą o statuetkę w kategorii Best Indie Game. Pozostałe zaś rywalizować będą o wyróżnienia w kategoriach takich jak: Best Indie Mobile Game, Community Vote.

Twoja reakcja na artykuł?

15
71%
Cieszy
2
10%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
14%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group