Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 3268
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kolejny wernisaż

Niedziela, 25 września 2022, 6:31
Autor: red
Wałbrzych: Kolejny wernisaż
Fot. WOK Wałbrzych
Przed nami kolejna wystawa w Multimedialnej Galerii Obrazu. Tym razem swoje prace zaprezentuje Jadwiga Łozińska. Na wystawę „Idąc swoją drogą” zapraszamy 1 października o godzinie 17.oo do Multimedialnej Galerii Obrazu Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni.

Autorka to marzycielka skłonna do kontemplacji. Jadwiga Łozińska to osoba z bogatą wyobraźnią i zamiłowaniem do pisania poezji, szczególnie tej refleksyno-filozoficznej.

Z zawodu nauczycielka, pracowała z najmłodszymi uczniami.

Jej zamiłowanie do turystyki zaowocowało zdobyciem kilku cennych trofeów, odznak: Korony Gór Polski, Korony Ziemi Kłodzkiej czy odznaki I stopnia Każdemu jego Everest 8848.

Jadwiga Łozińska swoje wędrówki, ale także zaobserwowane w przyrodzie zjawiska lubi utrwalać na fotografiach. Zdjęcia chętnie prezentuje w czasie wystaw organizowanych przez Komisję Fotografii Krajoznawczej.

– Prezentowana wystawa „Idąc swoją drogą” to dorobek twórczy ostatnich lat. Autorka zabierze w „drogę” emocjonalnym szlakiem twórczych poszukiwań ukrytych w krajobrazie „niespodzianek”, czyli tego, czego na ogół nie dostrzegamy. Czasami nie odczuwamy ukrytej wymowy natury, bądź zwyczajnie ją pomijamy i nie doszukujemy się w niej niczego wyjątkowego – przyznają organizatorzy wystawy.

Na wernisaż zapraszamy 1 października o godzinie 17.oo do Multimedialnej Galerii Obrazu Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni. Wstęp jest bezpłatny.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group