Środa, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 5549
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Komunikat Wodociągów

Sobota, 6 listopada 2021, 5:47
Autor: red
Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Komunikat Wodociągów
Fot. red
Prosimy o zapoznanie się z tym ważnym komunikatem.

Szanowni Klienci,

w dniu dzisiejszym, tj. 5 listopada 2021 r. od godz. 22.00 rozpoczęte zostaną prace związane z zakończeniem usuwania awarii na magistrali przesyłającej wodę pitną do Wałbrzycha. Awaria ta jest jedną z najpoważniejszych, zarówno pod względem technicznym jak i zasięgu oddziaływania, jakie wystąpiły w historii Wodociągów Wałbrzych. Na czas usuwania awarii magistrala przesyłowa zostanie wyłączona. W tym czasie Wałbrzych będzie zasilany w wodę pitną z innych kierunków, co może powodować pewne niedogodności, w tym pogorszenie jakości wody, spadki ciśnienia czy przerwy w dostawie wody.

Przewidujemy, że wymienione problemy mogą wystąpić w większości dzielnic Wałbrzycha (za wyjątkiem Rusinowej, Poniatowa i Podgórza) i w Szczawnie-Zdroju. Przerwy w dostawie wody będą łagodzone poprzez dowożenie jej beczkowozami. Planowane zakończenie prac nastąpi w dniu 6 listopada 2021 r. do godz. 22.00.

W związku z tym prosimy o zrozumienie i cierpliwość. Zapewniamy, że nasi pracownicy będą intensywnie pracować aby wszystkie te wymienione niedogodności trwały jak najkrócej i były jak najmniej uciążliwe. Z góry dziękujemy za okazaną wyrozumiałość.

Wodociągi Wałbrzych

Twoja reakcja na artykuł?

34
36%
Cieszy
5
5%
Hahaha
2
2%
Nudzi
5
5%
Smuci
6
6%
Złości
42
45%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group