Piątek, 26 czerwca

Kończą budowę obwodnicy

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

To już ostatnie dni, kiedy na nowo budowanej drodze można zobaczyć samochody z asfaltem, walce, sterty białego kamienia, czy robotników montujących studzienki kanalizacyjne.

Finiszują już prace związane z budową III etapu obwodnicy Czarnego Boru.

Rozpoczęto kładzenie na drodze warstwy ścieralnej oraz kontynuowano prace z humusowaniem. W kolejnych dniach wykonywane będą pobocza oraz zakładane bariery energochłonne.

Przypomnijmy, że inwestycja rozpoczęła się w 2014 roku. W I etapie przebudowano drogę nr 3366D o długości 864 m. Całość prac kosztowała prawie 1,2 mln zł. II etap został zakończony w zeszłym roku i pochłonął ok. 4 mln zł. Trzeci etap budowy czarnoborskiej obwodnicy wyniesie ok. 3 mln zł.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka