Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 2497
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną

Poniedziałek, 7 listopada 2016, 6:45
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną
Fot. organizatorzy
Stwórz wyjątkową ozdobę świąteczną, udekoruj Zamek Książ i wygraj słodkie nagrody od Śnieżki–Invest i Zamku Książ w Wałbrzychu.

Konkurs, skierowany do wszystkich przedszkoli i szkół podstawowych w Aglomeracji Wałbrzyskiej, tradycyjnie już jest konkursem na najpiękniejszą ozdobę świąteczną, wykonaną techniką dowolną.

Wszystkie prace będą wykorzystane do świątecznej dekoracji Zamku Książ i prezentowane na ciągu turystycznym. Masz niebanalny pomysł? Uwielbiasz ozdabiać i dekorować? Weź udział w naszym konkursie. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone zarówno w postaci nagród indywidualnych jak i nagród zbiorowych.
Do konkursu może zgłosić rodzic/opiekun prawny lub szkoła/przedszkole.

Do Aglomeracji Wałbrzyskiej należą 22 dolnośląskie gminy: Kamienna Góra – miasto, gmina wiejska Kamienna Góra, Lubawka, Nowa Ruda – miasto, gmina wiejska Nowa Ruda, Radków, Świebodzice, Boguszów-Gorce, Szczawno-Zdrój, Czarny Bór, Głuszyca, Mieroszów, Walim, Wałbrzych, Jedlina-Zdrój, Stare Bogaczowice, miasto Świdnica, Jaworzyna Śląska, Strzegom, Żarów, Dobromierz, Marcinowice i gmina wiejska Świdnica).

Zgłoszenia oraz dodatkowe informacje uzyskacie Państwo pod numerami telefonów:
74 66 43 811, 74 66 43 871 lub pod adresem mailowym: turystyka@ksiaz.walbrzych.pl

Prace prosimy dostarczyć do 14 grudnia 2016 roku do Punktu Obsługi Klienta Zamku Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o., ul. Piastów Śląskich 1, 58-306 Wałbrzych (budynek główny, pokój nr 17).

Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni telefonicznie do 16 grudnia 2016 roku.

Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 20 grudnia 2016 roku o godz. 12.00 w Sali Maksymiliana w Zamku Książ w Wałbrzychu.

Zgodnie z regulaminem konkursu oprócz oryginalnego pomysłu i staranności wykonania projektu oceniana będzie również jego samodzielność.

Po zakończonej wystawie prace będzie można odebrać w dniach 12 -13 stycznia 2017 r. w pokoju nr 17 w głównym budynku zamkowym.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group