Niedziela, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 4227
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kontrterroryści szkolili policjantów

Piątek, 19 kwietnia 2024, 9:30
Aktualizacja: 10:03
Autor: red
Wałbrzych: Kontrterroryści szkolili policjantów
Fot. KMP Wałbrzych
W czwartkowe przedpołudnie na hali sportowej przy ul. Chopina w Wałbrzychu odbyło się szkolenie pn. „Taktyki i techniki interwencji, pierwsza pomoc”. Wzięli w nim udział policjanci z wałbrzyskiej komendy, a w rolę prowadzących zajęcia wcieli się funkcjonariusze z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji we Wrocławiu.

18 kwietnia na terenie hali lekkoatletycznej w Wałbrzychu policjanci z komórek wywiadowczych i patrolowo-interwencyjnych Komendy Miejskie Policji w Wałbrzychu, w ramach lokalnego doskonalenia zawodowego uczestniczyli w szkoleniu pn. "Taktyki i techniki interwencji, pierwsza pomoc”. Prowadzącymi zajęcia byli funkcjonariusze z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji we Wrocławiu.

Zakres ćwiczeń obejmował:

- trening bezstrzałowy,
- taktyki i techniki interwencji,
- szkolenie medyczne.

Zdobyta podczas tego szkolenia wiedza i umiejętności pozwolą funkcjonariuszom na jeszcze lepsze wykonywanie obowiązków w ramach codziennej służby. Program szkolenia będzie realizowany we wszystkich jednostkach organizacyjnych Policji garnizonu dolnośląskiego do października 2024 roku.

Twoja reakcja na artykuł?

6
55%
Cieszy
2
18%
Hahaha
2
18%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
9%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group