Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 2314
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Konwencja wyborcza PO

Piątek, 4 września 2015, 17:01
Aktualizacja: Środa, 9 września 2015, 9:06
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Konwencja wyborcza PO
Fot. Robert Bajek
Z udziałem Tomasza Siemoniaka – Wicepremiera, Ministra Obrony Narodowej odbyła się wczoraj w Auditorium Novum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu konwencja wyborcza Platformy Obywatelskiej. Podczas konwencji zaprezentowani zostali kandydaci z naszego regionu startujący w zbliżających się wyborach do Parlamentu.

- Serdecznie witam wszystkich obecnych tutaj członków Platformy, sympatyków, wszystkich tych, którzy są tutaj dlatego, że kochają Polskę, kochają Dolny Śląsk, kochają Wałbrzych. Za chwilę wszyscy kandydaci do Sejmu i Senatu zaprezentują się tu, na tej scenie i rozpocznie się najważniejszy etap nie tylko ich działalności publicznej, ale jeden z najważniejszych etapów najnowszej historii Polski. Kto wie czy to nie są najważniejsze wybory w ostatnich 20-25 latach. To co przychodzi mi w tym momencie do głowy, co chciałbym wyrazić to że to jest tak piękny kraj, że nie możemy go zmarnować i nie możemy pozwolić, żeby dostał się w ręce ludzi, którzy po prostu chcą to wszystko co zrobiliśmy zmarnować - powiedział na wstępie Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej

Następnie wyświetlona została prezentacja ukazująca pozytywne zmiany, głównie infrastrukturalne, które w ostatnich latach zaszły w naszym regionie. Po prezentacji zmian przyszedł czas na prezentację kandydatów, ich dorobku i dokonań. Na konwencie oprócz kandydatów startujących w zbliżających się wyborach znaleźli się członkowie wojewódzkich i lokalnych struktur, oraz sympatycy Platformy Obywatelskiej.

Wśród kandydatów z naszego regionu w zbliżających się wyborach do Sejmu zgodnie z zajmowanym na liście miejscem znaleźli się: Tomasz Siemoniak, Izabela Katarzyna Mrzygłocka, Tomasz Smolarz, Robert Jagła, Monika Wielichowska, Agnieszka Kołacz-Leszcczyńska, Mariusz Szpilarewicz, Zbigniew Szczygieł, Teresa Świło, Andrzej Lipiński, Krystian Ulbin, Jadwiga Wróblewska, Aneta Krzowska, Zbigniew Piotrowicz i Stanisław Jurcewicz, natomiast kandydatem PO do Senatu jest Wiesław Kilian.

Czytaj również

Komentarze (65) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group