Czwartek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 4242
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kreatywni uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 17 w Wałbrzychu

Wtorek, 19 lutego 2013, 16:56
Autor: red
Wałbrzych: Kreatywni uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 17  w Wałbrzychu
Fot. użyczone
Od października 2012 roku uczniowie PSP nr 17 w Wałbrzychu uczestniczą w projekcie edukacyjnych „Kreatywna Szkoła” współfinansowanym przez Unię Europejską.

Jako jedyna szkoła z Wałbrzycha realizują projekt dzięki współpracy z Firmą Szkoleniowo-Doradczą Anna Szywała w Świdnicy. Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie mają możliwość uczestniczenia w zajęciach pozalekcyjnych: specjalistycznych (socjoterapia, terapia pedagogiczna, logopedia), zajęciach wyrównujących szanse edukacyjne (zajęcia wyrównawcze z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego), zajęciach rozwijających zainteresowania (ekspresja kulturalna, innowacyjne i aktywizujące metody nauki języka polskiego i języka angielskiego, innowacyjne metody badawcze w obrębie przyrody, wykorzystanie narzędzi informatycznych w życiu codziennym).

Każde zajęcia to nie tylko zabawa połączona z nauką, ale również poczęstunek dla uczniów. Projekt stworzył szerokie możliwości rozwoju kompetencji i wzrostu motywacji do nauki uczniów, doskonalenie warsztatu pracy nauczycieli poprzez udział w licznych szkoleniach w firmie Anny Szywały oraz otrzymanie dla szkoły szeregu pomocy dydaktycznych.

Właśnie zakończył się I semestr realizacji zajęć projektowych w PSP nr 17. Zarówno uczniowie, jak i rodzice, są z nich bardzo zadowoleni i już czekają na kontynuację w II semestrze.

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group