Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 3612
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Krok od tragedii

Poniedziałek, 8 kwietnia 2024, 10:26
Aktualizacja: 10:28
Autor: red
REGION, Czarny Bór: Krok od tragedii
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach zatrzymali bezpośrednio po zgłoszeniu 33–letniego mieszkańca Czarnego Boru. Mężczyzna dokonał zniszczenia szyby bocznej w samochodzie, którym w tym momencie jechała 37–latka. Podejrzany tym samym odpowie dodatkowo za narażenie pokrzywdzonej na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

W minioną środę po godzinie 16:00 boguszowscy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o tym, że skonfliktowany od dłuższego czasu z pokrzywdzoną 33-letni mężczyzna rozbił szybę boczną samochodu osobowego, którym jechała ona akurat z Boguszowa-Gorc do Czarnego Boru. Policjanci niezwłocznie udali się na miejsce zdarzenia. Przeprowadzone czynności po kilkudziesięciu minutach doprowadziły mundurowych na ul. Kolejową w Czarnym Borze, gdzie funkcjonariusze zatrzymali agresywnego mężczyznę. 33-latek kolejne godziny spędził w policyjnej celi. Podczas wykonywanych dalszych czynności wyszło na jaw, że podejrzany już wcześniej groził 37-latce pozbawieniem życia. W tle całego konfliktu były nierozwiązane sprawy rodzinne.

Mężczyzna w piątek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Czarnoborzanin odpowie za narażenie pokrzywdzonej na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, zniszczenie mienia, a także kierowanie gróźb karalnych w stosunku do kobiety. Podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Sąd po przeanalizowaniu zebranego w sprawie materiału dowodowego, na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu, zadecydował o dwumiesięcznym areszcie dla sprawcy.

Twoja reakcja na artykuł?

4
19%
Cieszy
3
14%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
10%
Złości
11
52%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group