• Niedziela, 15 grudnia 2019
  • Godz. 16:27
  • Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny, Waleriana
  • Czytających: 4028
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Królowały zapasy

Wiadomości: Boguszów-Gorce
Poniedziałek, 2 grudnia 2019, 14:07
Aktualizacja: 14:11
Autor: PAW
Fot. Robert Bajek
14 Międzynarodowy Turniej "Heros Lady Open" przechodzi do historii. W tym roku zawody zorganizowano w Boguszowie–Gorcach.

Kategoria wagowa: 50 kg:

1. Sabatie Julie - Francja
2. Szynkowska Dominika - WLKS Nowe Iganie Siedlce
3. Matkowska Iwona - WKS GRUNWALD Poznań
3. Łukasik Anna - AZS AWF Warszawa

Kategoria wagowa: 53 kg:

1. Krawczyk Katarzyna - MKS CEMENT-GRYF Chełm
2. Czyżowicz Alicja - LKS ORZEŁ Namysłów
3. Apalonik Viktoyia - Białoruś
3. Malmgren Emma Jonna - Szwecja

Kategoria wagowa: 55 kg:

1. Blayvas Anastasia - Niemcy
2. Kulwicka Dominika - ZKS SLAVIA Ruda Śląska
3. Purschke Josefine - Niemcy
3. Salminen Sandra - Szwecja

Kategoria wagowa: 57 kg:

1. Głodek Magdalena - KS BLOCZEK TEAM Pelplin
2. Bolke Serena - Niemcy
3. Vaher Hanna- Białoruś
3. Gil Patrycja - WLKS Nowe Iganie Siedlce

Kategoria wagowa: 59 kg:

1. Pisarenka Yuliya - Białoruś
2. Wrzesień Jowita - CSiR Dąbrowa Górnicza
3. Geric Iva - Chorwacja
3. Nygren Agnes - Szwecja

Kategoria wagowa: 62 kg:

1. Niemesch Luisa - Niemcy
2. Mądrowska Katarzyna - LKS FENIKS PESTA Stargard
3. Sommermeyer Janny - Niemcy
3. Wólczyńska Aleksandra - WZS WKS GRUNWALD Poznań

Kategoria wagowa: 65 kg:

1. Sewina Eyleen - Niemcy
2. Maksimava Alina - Białoruś
3. Mamedova Ramina - Łotwa
3. Urbanowicz Anna - MKS CEMENT-GRYF Chełm

Kategoria wagowa: 68 kg:

1. Sadchanka Hanna - Białoruś
2. Wieszczek-Kordus Agnieszka - WZS WKS GRUNWALD Poznań
3. Hushtyn Yana - Białoruś
3. Strzałka Natalia - ZKS SLAVIA Ruda Śląska

Kategoria wagowa: 72 kg:

1. Kulwicka Kamila - ZKS SLAVIA Ruda Śląska
2. Meier Johanna - Niemcy
3. Dacher Kendra - Francja
3. Selmaier Maria - Niemcy

Kategoria wagowa: 76 kg:

1. Syzdykova Elmira- Kazachstan
2. Palińska Daria - MLKS AGROS Żary
3. Radelt Francy - Niemcy
3. Wawrzycka Anna - MKS CZARNI Połaniec

Kategoria wagowa: C40 kg:

1. Kurylenka Alina - Białoruś
2. Kmiecik Maja - KS SOBIESKI Poznań
3. Prylouskaya Veranika - Białoruś

Kategoria wagowa: C43 kg:

1. Michniewicz Julia - LKS DĄB Brzeźnica Rudnik
2. Gabryl Martyna - MLKS AGROS Żary
3. Petruzza Arianna - Włochy
3. Kastunova Yana - Białoruś

Kategoria wagowa: C46 kg:

1. Kamela Wiktoria - MKS CEMENT-GRYF Chełm
2. Samsonowicz Joanna - ZKS Koszalin
3. Kames Leonie - Niemcy
3. Bouazeria Jasmine - Francja

Kategoria wagowa: C49 kg:

1. Karpushkina Ekaterina - Rosja
2. Bulava Alaksandra - Białoruś
3. Cohen Lilya - Francja
3. Jungo Svenja - Szwajcaria

Kategoria wagowa: C53 kg:

1. March Rebbekka - Niemcy
2. Padoshyk Olga - MKS CEMENT-GRYF Chełm
3. Andrich Olivia - Niemcy
3. Sion Celeste - Francja

Kategoria wagowa: C57 kg:

1. Martynava Aryna - Białoruś
2. Strzelczyk Patrycja - KS BLOCZEK TEAM Pelplin
3. Witoś Aleksandra - LKS ORZEŁ Namysłów
3. Hetmanava Alesia - Białoruś

Kategoria wagowa: C61 kg:

1. Radzkova Viktoryia - Białoruś
2. Viebke Mikaela - Szwecja
3. Barth Gerda - Niemcy
3. Plaser Maaria - Estonia

Kategoria wagowa: C65 kg:

1. Tretsiak Yana - Białoruś
2. Gaumet Mithilde - Francja
3. Shauchuk Alina - Białoruś
3. Kudelska Klaudia - WLKS Nowe Iganie Siedlce

Kategoria wagowa: C69 kg:

1. Tkachuk Daniela - MKS CEMENT-GRYF Chełm
2. Karczmitowicz Aniela - Niemcy
3. Miklasheuskaya Alina - Białoruś
3. Paczkowska Oliwia - ULKS TĘCZA Środa Wielkopolska

Kategoria wagowa: C73 kg:

1. Patapovich Kseniya - Białoruś
2. Klimovich Darya - Białoruś
3. Vrdoljak Victoria - Chorwacja
3. Kuhn Laura - Niemcy

Kategoria wagowa: K30 kg:

1. Cocker Phoebe - Wielka Brytania
2. Bukowska Patrycja - LKS ZNICZ Chęciny
3. Kucharska Agata - UKS MASTER Łódź
3. Skura Ewa - UKS ATLETA Łódź

Kategoria wagowa: K33 kg:

1. Wrensch Josephine - Niemcy
2. Teresińska Oliwia - ULKS BIZON Milicz
3. Staniak Anna - LKS ZNICZ Chęciny
3. Gasser Fiona - Niemcy

Kategoria wagowa: K36 kg:

1. Van Os Csilla - Holandia
2. Van Doorn Michelle - Holandia
3. Crapio-Casarola Angela - Włochy
3. Staszak Anna - WZS WKS GRUNWALD Poznań

Kategoria wagowa: K39 kg:

1. Tomala Amelia - GKS PIAST Wola
2. Tsitova Valeryia - Białoruś
3. Stoltz Vera - Szwecja
3. Katenka Sviatlana - Białoruś

Kategoria wagowa: K42 kg:

1. Majdańska Maja - MLKS AGROS Żary
2. Orensztajn Stella - Szwecja
3. Drechsel Julie - Niemcy
3. Sotnikova Tatiana - Rosja

Kategoria wagowa: K46 kg:

1. Piroddu Denise - Włochy
2. Piechocka Nikola - LKS FENIKS PESTA Stargard
3. Arndt Anjali - Niemcy
3. Nguyen Anh - Niemcy

Kategoria wagowa: K50 kg:

1. Radyshera Ekaterina - Rosja
2. Pohl Annalena - Niemcy
3. Lorenz Melanie - Niemcy
3. Gramus Glarissa - Niemcy

Kategoria wagowa: K54 kg:

1. Szeliga Wiktoria - ULKS JUNIOR Dzierżoniów
2. Świerczewska Emilia - MKZ UNIA Racibórz
3. Fishchuk Karyna - Białoruś
3. Van Rooijen Dani - Holandia

Kategoria wagowa: K58 kg:

1. Siedy Magdalena - MGLKS WIATR Wołów
2. Wilk Patrycja - LKS ZNICZ Chęciny

Kategoria wagowa: K66 kg:

1. Kazlova Aliaksandra - Białoruś
2. Turkova Tereza - Czechy
3. Hummitzsch Avin - Niemcy
3. Kucharczyk Paulina - LKS FENIKS PESTA Stargard.

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group