Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 1736
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kruczkowski do przedsiębiorców o inwestycjach

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 26 maja 2010, 18:45
Aktualizacja: 18:47
Autor: Karolina Osińska
Piotr Kruczkowski widzi przyszłość Wałbrzycha w różowych barwach
Fot. Karolina Osińska
W Wałbrzychu dzieje się dobrze – przekonywał przedsiębiorców z powiatu świdnickiego i wałbrzyskiego Piotr Kruczkowski, prezydent Wałbrzycha. – Trwa remont czterdziestu czterech elewacji kamienic, a tym roku w całym mieście odnowiliśmy osiemdziesiąt dziewięć elewacji.

Piotr Kruczkowski powitał biznesmenów na spotkaniu „Jak dzięki funduszom unijnym przetrwać trudne czasy i zainwestować w kadry przedsiębiorstwa”. W Sali Witrażowej wałbrzyskiego Ratusza pokazał na slajdach inwestycje. Zapowiedział gruntowny remont ul. 11 Listopada i innych dróg.

- Państwo zobaczycie, gdzie są te remonty, bo będziecie tam stali w korkach – powiedział prezydent Kruczkowski.

I opowiedział o tym, że pl. Teatralny zupełnie zmieni oblicze, że zostanie otwarty na ogrody muzeum. Opowiedział też o Galerii Victoria.

- Termin szesnastego października nie jest zagrożony – powiedział o otwarciu obiektu. I zdradził, że z drugą galerią, Magnolia, są prowadzone rozmowy. Inwestor chciał zmienić koncepcję, ale miasto na to nie pozwala: - My nie chcemy wpuścić hipermarketu do centrum miasta, chcemy, żeby to była galeria handlowa.

Kolejne wielkie inwestycje wspomniane przez Kruczkowskiego to Stara Kopalnia, Aqua Zdrój i Centrum Kongresowe Zamku Książ.

Więcej na temat spotkania przedsiębiorców na naszym bliźniaczym portalu Swidniczka.com: www.swidniczka.com. „Kilka recept na spowolnienie gospodarcze”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group