Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 4167
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: KRUK zostaje

Środa, 28 sierpnia 2019, 12:20
Aktualizacja: Czwartek, 29 sierpnia 2019, 8:38
Autor: red
REGION: KRUK zostaje
Fot. użyczone
KRUK S.A., lider rynku zarządzania wierzytelnościami w Europie Centralnej, przedłużyła umowę najmu biura w Dolnośląskim Parku Technologicznym (T–Park). W negocjacjach najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cresa Polska.

KRUK S.A. w ciągu ponad 20 lat swojej działalności, z małej kilkunastoosobowej firmy, stała się międzynarodową grupą finansową, wyspecjalizowaną w szeroko pojętym obszarze zarządzania należnościami. Obecnie w skład Grupy wchodzi szereg spółek oferujących kompleksowy, nowoczesny pakiet usług, które firma dopasowuje do potrzeb i oczekiwań swoich partnerów biznesowych, a także klientów zmagających się z problemem zadłużenia.

Oddział KRUK S.A. w Szczawnie-Zdroju ma swoją siedzibę w Dolnośląskim Parku Technologicznym. Biuro zajmuje prawie 2.500 mkw. W tym oddziale mieści się m.in. Call Center Grupy KRUK. Właścicielem T-Parku jest Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (DARR S.A.).
- Firma KRUK przez wzgląd na wieloletnią konstruktywną współpracę zdecydowała się na kontynuację umowy najmu z wynajmującym. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w renegocjacjach tej umowy – mówi Łukasz Dreger, Senior Associate w dziale reprezentacji najemców biurowych firmy Cresa Polska.

Twoja reakcja na artykuł?

9
24%
Cieszy
3
8%
Hahaha
2
5%
Nudzi
1
3%
Smuci
3
8%
Złości
20
53%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group