Niedziela, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1805
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kult w 9 Fali – bilety dla czytelników

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 8 stycznia 2010, 15:14
Aktualizacja: Poniedziałek, 18 stycznia 2010, 8:06
Autor: red
Fot. organizatorzy
Już w sobotę 16 stycznia o godzinie 21.00 w „Klubie Muzycznym 9 Fala” wystąpi zespół Kult. Dla naszych czytelników mamy dwa bilety do wygrania.

Kult to zespół, który powstał na początku 1982 roku w Warszawie. Swój pierwszy koncert zagrał 7 lipca 1982 roku w warszawskim klubie “Remont”. KULT to chyba jedyny w Polsce zespół, który aktywnie i nieprzerwanie gra już od ponad 26 lat. Kapela nagrała już 14 płyt długogrających.

Społeczeństwo polskie zna doskonale ponad 40 utworów KULT-u ze wszystkich list przebojów. Takie piosenki jak: „Piosenka młodych wioślarzy”, „Do Ani”, „Krew Boga”, „Polska”, „Parada wspomnień”, „Rząd oficjalny”, „Baranek”, „Kochaj mnie, a będę twoją”, „Gdy nie ma dzieci” są powszechnie znane.

Zespół zagrał ponad 2500 koncertów. Muzycy występowali na wielu festiwalach oraz przeglądach w Polsce. Regularnie co roku odwiedzają Wielką Brytanię i USA. Oprócz tego gościli na kilku koncertach w Brazylii, Niemczech i Czechach. Ich koncerty to 2,5 godzinne spektakle.

Niekwestionowanym liderem zespołu jest Kazik Staszewski, którego działalność zespołowa jak i solowa, charakteryzuje się nie tylko sukcesami pod względem artystycznym, ale i komercyjnym.

Skład zespołu:
Kazik Staszewski – śpiew, saksofon
Janusz Grudziński – klawisze
Piotr Morawiec – gitara
Ireneusz Wereński – bas
Tomasz Goehs – perkusja
Tomasz Zdunek – trąbka
Tomasz Glazik – saksofon tenorowy, saksofon barytonowy
Jarosław Ważny – puzon
Wojciech Jabłoński – gitara

Mamy dla naszych czytelników nie lada niespodziankę. Każdy, kto odpowie poprawnie na pytanie o treści: Czy zespół Kult występował już w przeszłości w Wałbrzychu?, ma szansę wygrać bilet na koncert.

Do rozlosowania mamy dwa bilety. Odpowiedzi na pytanie należy przesyłać do 14 stycznia na adres mailowy: redakcja@walbrzyszek.com
Należy pamiętać, że oprócz poprawnej odpowiedzi, należy podać swoje imię i nazwisko i numer telefonu. Z osobami, które wylosują bilety, skontaktujemy się telefonicznie.

Tymczasem już w niedzielę 24 stycznia o godzinie 19.00 Kult wystąpi w Jeleniej Górze. Koncert odbędzie się na hali sportowo-widowiskowej przy ulicy Złotniczej 12.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group