Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2778
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Kup cegiełkę i wspomóż Fundację "Pomocna Dłoń"

Czwartek, 4 kwietnia 2013, 13:50
Aktualizacja: 21:55
Autor: opr. PAW
REGION: Kup cegiełkę i wspomóż Fundację "Pomocna Dłoń"
Fot. użyczone
W imieniu Fundacji "Pomocna Dłoń" Iwony Olimpii Kaniewskiej zachęcamy do zakupu biletu – cegiełki na galę charytatywną na rzecz chorych dzieci – podopiecznych Fundacji oraz do udziału w gali.

Możemy być pomocni bawiąc się przy tym. A zabawa zapowiada się bardzo atrakcyjnie, bowiem wystąpi popularny piosenkarz Łukasz Zagrobelny, a prowadzić imprezę będą prezenterzy Radia ZET.

Gala odbędzie się w pięknej sali Hotelu Camelot w Szczawnie - Zdroju przy smacznym poczęstunku. Organizatorzy przewidują koncert oraz loterię fantową i aukcję atrakcyjnych przedmiotów.

Dochód z cegiełek oraz licytacji przeznaczony zostanie na pomoc medyczną dla trojga chorych dzieci: Martynkę Parys, Pawła Krupskiego i Krystiana Tucznio oraz na potrzeby innych podopiecznych. Dlatego zachęcamy do wykupienia cegiełki, do uczestnictwa w miłej zabawie, a tym samym do wsparcia szczytnego celu.

By wykupić bilet - cegiełkę, należy wpłacić 100 zł na konto podane na zaproszeniu (w załączniku - Bank PKO SA O/Wałbrzych), potem zgłosić ten fakt pod nr tel. 601 83 50 59 w celu rezerwacji miejsc. Potwierdzenie przelewu jest jednocześnie zaproszeniem na galę - 5 kwietnia o godz. 19.00 w Hotelu Camelot w Szczawnie - Zdroju.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group