Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 4191
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kup kalendarz

Czwartek, 9 września 2021, 6:32
Autor: red
Wałbrzych: Kup kalendarz
Fot. użyczone
Wszyscy chętni mogą już nabywać kalendarze Schroniska dla Zwierząt w Wałbrzychu na 2022 rok!!!

Tak jak rok wcześniej, kalendarz jest w jednej, wspólnej wersji, w której prezentowane są wybrane psiaki i kociaki. Kalendarz liczy 28 stron i posiada piękne zdjęcia, po raz kolejny autorstwa niezastąpionej i nieocenionej Anny Kuczyńskiej.

Serdecznie zachęcamy, aby nabyć kalendarz – uzyskany dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla zwierząt, leków, karmy specjalistycznej i wyposażenia dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Wałbrzychu.
 
Aby stać się właścicielem kalendarza, należy przelać kwotę 30,00 zł (jeżeli kalendarz ma zostać wysłany – kwotę 44,00 zł) na zrzutkę, założoną przez Annę Bąk Stanną https://zrzutka.pl/5aev6k, podając dane: imię i nazwisko, ilość zakupionych kalendarzy.

Liczba kalendarzy jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć z zakupem!

Zakupione kalendarze można odbierać bezpośrednio w Schronisku dla Zwierząt w Wałbrzychu (ul. Łokietka 7, 58-303 Wałbrzych), najlepiej po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub poprzez FB Schroniska. Osoby, które zakupią kalendarz z opcją wysyłki, proszone są o przesłanie na adres e-mail biuro@schronisko.walbrzych.pl danych do wysyłki kalendarza – sama wysyłka rozpocznie się pod koniec września 2021 r., poprzez firmę Inpost (możliwość wysyłki kalendarza do konkretnego paczkomatu).

Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do nabywania kalendarzy, liczba sztuk ograniczona!

Twoja reakcja na artykuł?

6
75%
Cieszy
1
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
13%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group