Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 6834
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Lato nie musi być nudne

Środa, 27 lipca 2022, 9:17
Aktualizacja: 9:18
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Lato nie musi być nudne
Fot. organizatorzy
Pierwszy miesiąc wakacji najmłodsi mieszkańcy Boguszowa–Gorc spędzili aktywnie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Boguszowie–Gorcach.

Organizatorzy przygotowali zajęcia w trzech grupach, na trzech dzielnicach. Gry i zabawy przeplatały się ze spotkaniami z zaproszonymi gośćmi min. policjantami, pracownikami sanepidu oraz ratownikiem medycznym, który przybliżył uczestnikom swoją pracę oraz podstawy pierwszej pomocy. Dodatkowo organizowane były wyjazdy na basen oraz wycieczki, podczas których dzieci zwiedzały takie atrakcje jak Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej, Trójgarb, Wzgórze Gedymina czy Ruiny Zamku Bolków.

W sierpniu zapraszamy dzieci i młodzież na wakacje z Miejską Biblioteką Publiczną-Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach, gdzie będzie prowadzona akcja „Kolorowe Podwórka”. Oprócz przewidzianych imprez plenerowych najmłodsi mieszkańcy Boguszowa-Gorc będą mogli wziąć udział w wycieczkach, warsztatach plastycznych jak i podszkolić swój język w „Letniej Akademii Angielskiego”. Szczegóły na plakacie.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group