• Niedziela, 16 czerwca 2019
  • Godz. 19:33
  • Imieniny: Aliny, Anety, Benona, Julity, Justyny
  • Czytających: 3641
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Licealiada w piłce nożnej

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 13 stycznia 2014, 14:17
Aktualizacja: 14:19
Autor: PAW
Pierwszy tydzień po przerwie świąteczno–noworocznej odbywał się pod znakiem ponadgimnazjalnej halowej piłki nożnej zarówno wśród dziewcząt jak i u chłopców.

Turnieje miały rangę finału strefy wałbrzyskiej, więc do naszego miasta ściągnęły drużyny z byłego województwa wałbrzyskiego.
Obydwie kategorie wygrali gospodarze, czyli Zespół Szkół nr 4 i to oni będą nas reprezentować w finale dolnośląskim. Warto zaznaczyć, iż finał dziewcząt odbędzie się w Wałbrzychu.

Licealiada – Halowa Piłka Nożna dziewcząt – finał strefowy:

Wyniki:

ZSOiZ Kudowa Zdrój – LO Ząbkowice Śląskie 0 : 3
II LO Dzierżoniów – LO Ząbkowice Śląskie 1 : 2
ZSOiZ Kudowa Zdrój – II LO Dzierżoniów 1 : 1

Gr A:
ZSOiZ Kudowa Zdrój 1 pkt
LO Ząbkowice Śląskie 6 pkt
II LO Dzierżoniów 1 pkt

Wyniki:

I LO Dzierżoniów – ZS 7 Wałbrzych 0 : 0
NST Nowa Ruda – ZS 7 Wałbrzych 1 : 0
I LO Dzierżoniów – NST Nowa Ruda 1 : 2

Gr B:
I LO Dzierżoniów 1 pkt
ZS 7 Wałbrzych 1 pkt
NST Nowa Ruda 6 pkt

Wyniki:

ZS 1 Świdnica – ZS 4 Wałbrzych 2 : 2
ZSP Ziębice – ZS 4 Wałbrzych 0 : 4
ZS 1 Świdnica – ZSP Ziębice 1 : 1

Gr C:
ZS 1 Świdnica 2 pkt
ZS 4 Wałbrzych 4 pkt
ZSP Ziębice 1 pkt

Grupa finałowa:

LO Ząbkowice Śląskie – NST Nowa Ruda 1 : 0
NST Nowa Ruda – ZS 4 Wałbrzych 0 : 1
ZS 4 Wałbrzych – LO Ząbkowice Śląskie 4 : 0

LO Ząbkowice Śląskie 3 pkt
NST Nowa Ruda 0 pkt
ZS 4 Wałbrzych 6 pkt

Klasyfikacja końcowa:

ZS 4 Wałbrzych
LO Ząbkowice
NST Nowa Ruda
ZS 1 Świdnica
II LO Dzierżoniów
I LO Dzierżoniów
ZS 7 Wałbrzych
ZSOiZ Kudowa Zdrój
ZSP Ziębice

Licealiada – Halowa Piłka Nożna chłopców – finał strefowy:

Wyniki:

ZSBE Świdnica – ZS 3 Dzierżoniów 1 : 2
LO Ząbkowice Śląskie – ZS 3 Dzierżoniów 1 : 1
ZSBE Świdnica – LO Ząbkowice Śląskie 2 : 2

Gr A:
ZSBE Świdnica 1 pkt
LO Ząbkowice 2 pkt
ZS 3 Dzierżoniów 4 pkt

Wyniki:

KSP Kłodzko – ZSZ Ząbkowice Śląskie 3 : 0
II LO Dzierżoniów – ZSZ Ząbkowice 3 : 0
KSP Kłodzko – II LO Dzierżoniów 2 : 1

Gr B:
KSP Kłodzko 6 pkt
II LO Dzierżoniów 3 pkt
ZSZ Ząbkowice Śląskie 0 pkt

Wyniki:

ZS 4 Wałbrzych – ZS 1 Świdnica 1 : 0
ZSP 1 Kłodzko – ZS 1 Świdnica 3 : 0
ZS 4 Wałbrzych – ZSP 1 Kłodzko 1 : 0

Gr C:
ZS 4 Wałbrzych 6 pkt
ZSP 1 Kłodzko 3 pkt
ZS 1 Świdnica 0 pkt

Grupa finałowa:

Wyniki:

ZS 3 Dzierżoniów – KSP Kłodzko 1 : 2
ZS 4 Wałbrzych – ZS 3 Dzierżoniów 4 : 1
KSP Kłodzko – ZS 4 Wałbrzych 3 : 3

ZS 3 Dzierżoniów 0 pkt
KSP Kłodzko 4 pkt
ZS 4 Wałbrzych 4 pkt

Klasyfikacja końcowa:

ZS 4 Wałbrzych
KSP Kłodzko
ZS 3 Dzierżoniów
II LO Dzierżoniów
ZSP 1 Kłodzko
LO Ząbkowice Śląskie
ZSBE Świdnica
ZS 1 Świdnica
ZSZ Ząbkowice Śląskie

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group