Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 2540
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Licytacje 23. Finału WOŚP w Wałbrzychu

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 2 stycznia 2015, 9:00
Aktualizacja: 10:07
Autor: opr.red.
Koszulka z autografem
Fot. www.wok.walbrzych.pl
Wciąż dostarczane są do WOK–u przedmioty na licytacje, które odbędą się podczas 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wałbrzychu.

Po raz kolejny orkiestra zagra 11 stycznia 2015 r. 23. finał WOŚP jest organizowany pod hasłem „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów”. Wałbrzych dla WOŚP zagra w Starej Kopalni.

Podczas 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie można wylicytować:

- pełen pakiet kursu na prawo jazdy kat. B:
1. 30 godzin zajęć teoretycznych;
2. 30 godzin zajęć praktycznych;
3. Materiały szkoleniowe (podręcznik + płyta z testami)
4. Jazdę szkoleniową po placu manewrowym WORD-u wraz z dzierżawą ich pojazdu.
Termin realizacji do 31 grudnia 2015 roku, cena wywoławcza: 500 zł.

- 3 bony na indywidualną sesję fotograficzną przekazane przez Rafała Guzika „Fotogudi”. Realizacja bonów, co do miejsca i rodzaju sesji (studio / plener) następuje po uzgodnieniu. Termin realizacji do 31 grudnia 2015r., cena wywoławcza: 300 zł za 1 bon.

- paradę weselną zorganizowaną przez motocyklistów, przekazaną przez stowarzyszenie „Struś Bikers”, cena wywoławcza: 200 zł.

- płytę zespołu KOMBII pt. „O miłości” z autografami, edycja specjalna CD + DVD, cena wywoławcza: 50 zł.

- koszulkę z autografem wicemistrzyni Europy kadetek Moniki Kobylarz przekazaną przez Panią Poseł na Sejm Agnieszkę Kołacz-Leszczyńską, rozm.XL, cena wywoławcza: 40 zł,

- origami modułowe 3D przekazane przez Pana Łukasza Prządka, cena wywoławcza: 15 zł.

- sportową torbę, przekazaną przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Wałbrzychu, cena wywoławcza: 40 zł.

- torbę na laptopa, przekazaną przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Wałbrzychu, cena wywoławcza: 40 zł.

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz

~rubens 2-01-2015 9:51
Krótkie pytania; Czy Owsiak jest prezesem spółki "Złoty Melon" będącej głównym partnerem usługowym orkiestry? Tak lub nie. 2.Kiedy zostaną w końcu przedstawione pełne księgi rozliczeń "Orkiestry"?Bo sądowi w Złotoryi nie zostały okazane. Karty na stół, orkiestrowicze!3.Ile kosztuje gminę ta impreza i jaki jest bilans kosztów i datków? Dodatni czy ujemny?
~sprawdzam 2-01-2015 12:00
Do rubensa. Ile kaski przeznaczyłeś na WOŚP? Chcesz sprawdzić co się stało z Twoimi 5 złotymi? Oczywiście WSZYSCY KRADNĄ. To chcesz usłyszeć?
~nosferatu do rubens 2-01-2015 12:15
Jak co roku, pojawia się szczekanie kundelków, w sumie w tym roku miałem to zignorować, wypranych łbów nie da się przekonać. Odpowiem krótko: Tak Owsiak, jest prezesem spółki Złoty Melon. 2. Po wrzasku prawackiego szamba moralno intelektualnego, został w 2012, 2013, 2014 roku opublikowany raport MPiPS i MF dotyczący organizacji pożytku publicznego, charytatywnych oraz rozliczania się tych organizacji. Porównanie jest takie z roku 2012: WOŚP zebrała 51.300.79 PLN, wyłącznie z kwesty, darowizn oraz wyroków sądowych, (zero pieniędzy ze skarbu państwa), przy czym wydała na pomoc 46.991.000 PLN, co daje 91,6% datków. Dla porównania, przychód Caritasu w 2012 roku wyniósł 1.750.335.900, w tym pieniądze pochodzące ze skarbu, na pomoc zaś wydał 15.000 PLN, czyli 0,89% wpływów.
~nosferatu do rubens cd. 2-01-2015 12:19
Dane są dostępne w internecie, wystarczy pogrzebać, jednak nie na frondzie, w polityce, czy w innym śmieciu. Po za tym, co to księgowy ? Zmieniłeś nicka ? Co roku wypisujesz to samo i nic z tego nie wychodzi. Nie chcesz wrzucać, ok. nikt do tego cie nie zmusza, zawsze możesz, wspomóc organizację chroniącą pedofili. Co tam, zdrowie dzieci. Chore nie będą ich kusić. Co nie ? Wiesz stary, ujadasz od lat, a zgodnie ze starym ludowym porzekadłem, "psy szczekają, karawana jedzie dalej".
~lucha1 2-01-2015 13:02
Rubens to chyba ten on Kaczora.Wszyscy kradną, wszyscy oszukują, wszyscy wszystko, tylko nie oni.
~nosferatu do lucha1 2-01-2015 14:12
Pewnie twierdzi, że były nieprawidłowości przy wprowadzeniu Nowego Roku. Należy powtórzyć sylwestra, bo Tusk i Putin mogli sprawić, że tak na prawdę dzisiaj jest 15 maja, a nie 2 stycznia ;) Do tego, te ruskie serwery ...
~lucha do nosferatu. 2-01-2015 15:34
Trzeba powołać komisję śledczą z Antkiem na czele.Oj debile, debile.Ćwoku, nie chcesz, nie dawaj, ale zamknij pysk.
~ 2-01-2015 15:39
Tylko winny się tłumaczy. Widać z wpisów, że jednak jest z czego się tłumaczyć....
~hmmm 2-01-2015 16:41
Manipulacja danymi.
~Nosferatu do gość 15:39 2-01-2015 16:55
A, czy ktoś tu z czegoś się tłumaczy ? Może porównuje 91% efektywności WOŚP do 0,89% Caritasu. Jak napisał Lucha1, nie chcesz nie dawaj, jak ci się nie podoba, odwróć głowę, ale nie oskarżaj, bo nie macie ŻADNYCH dowodów na cokolwiek.
~lucha do nosferatu. 2-01-2015 17:36
Ciekawe, czy ten cały rubens jak by musiał, skorzystał by ze sprzętu WOŚP ? Jak by mu ktoś z bliskich zachorował ?
~OJ 2-01-2015 17:40
Mam pytanie do lizusów pana zbieracza pieniędzy.Czemu ta kreatura nie przedstawiła dokumentów księgowych na rozprawie (sąd zażądał tych dokumentów i nie piszcie tych bzdur, że są w necie)?Nie trzeba być księgowym co robi ten cwaniak.Po co cwaniaczek założył kolejną spółkę "jasna sprawa"? Trzepie pieniążki jak się patrzy.Gdyby zliczyć koszt uzyskania tych pieniędzy to wyjdzie na to ,że my Polacy więcej wkładamy tych pieniędzy niż uzyskuje cwaniaczek w kolorowych okularach.Żeby wytrącić wam argumenty z rąk nie lubię kaczora i pis
~ojoj 2-01-2015 17:48
Niebywałe! Jerzy Owsiak odtworzył układ, który pozwala mu na zarabianie na WOŚP. „Nie przyszłoby mi do głowy, że Owsiak będzie w stanie wykonać taki manewr w trudnym dla niego czasie” – w ten sposób Piotr Wielgucki, bloger posługujący się pseudonimem Matka Kurka, komentuje kulisy powstania nowej firmy Jerzego Owsiaka. Okazuje się, że wraz z nagłośnieniem nieprawidłowości finansowych wokół WOŚP Owsiak chce wyprowadzić swój biznes do nowej firmy. „Tutaj nic się nie zmienia, nawet nie próbowano wykonać tego manewru w bardziej subtelny sposób” – mówił Wielgucki w TV Republika. „Być może Jerzy Owsiak, przyzwyczajony do pancernego parasola, jaki ma nad głową, doszedł do wniosku, że nikt nie będzie tego dalej sprawdzał” – dodał. Wielgucki, który na swoim blogu opisał szczegółowo kulisy powsta
~oj 2-01-2015 17:59
Przez 12 lat Owsiak mógł zbudować 10 „Budzików”, ale wolał 171 milionów posłać w błoto i na inne luksusy
~rubens 2-01-2015 18:43
Oj bywałe, bywałe.A jednak. Uderzyłem w stół a nożyce wrzeszczą. Czyli mają nożyce coś za uszami bo prawdziwa cnota na krytykę milczy. Odpowiem argumentem równie chamskim; Ja łaskę Orkiestry jak i łaskę Caritasu mam gdzieś, gdyż płacę oficjalną składkę zdrowotną. I mówię "karty na stół", gdzie są moje składki i należne świadczenia zdrowotne (bez łaski Św.Jerzego?)? Kalkulacje Pana Wielguckiego którego to oskarżył Owsiak, są na tyle klarowne, że Sąd Wysoki go uniewinnił a na dodatek roztropnie wycofał się ze sprawdzania rozliczeń aby nie pogrążyć Orkiestry.Orkiestra tym razem podlewa pod siebie zapaloną oliwę, rozpętując jazgot w czasie "Stanu Wojny" między NFZ a lekarzami.Tak, tak, zupa się rozlała i zbliża się koniec świata chyba wraz z końcem Orkiestry poza tym jednym dniem stypy:)
~nosferatu do idiotów 2-01-2015 21:07
Normalnie ręce opadają. Możecie wrzeszczeć, a my i tak będziemy grać. To was boli, prawda ? Żaden z was, żadne wasze dziecko, nie powinno korzystać ze sprzętu z serduszkiem (prawacka logika, nie dajecie, nie macie), ciekawe, jak zareagujecie jak ktoś wam powie STOP. Plułeś bydlaku, nie będziesz miał. Proste jak prawacka logika, Co zrobisz rubensie vel księgowy jak życie twojego dziecka będzie uzależnione od maszyny z WOŚP ? Co ? Kundelku ? Jeszcze raz powtórzę "PSY SZCZEKAJĄ KARAWANA JEDZIE DALEJ". Będziemy grać prostaki, czy wam się to podoba, czy nie. A, wasze zdanie, no cóż, ma wartość ... świeżo wysranej kupy ;) Co najciekawsze prostaki, znowu pobijemy rekord.
~nosferatu 2-01-2015 21:16
A, tak gwoli wyjaśnienia z kretyństwem takim jak rubens vel księgowy, nie dyskutuje się, to się ignoruje. Gramy dalej, już ponad 20 lat, nie dajemy na Rydzyka, nie dajemy na kościół, ratujemy ludzi. Facet bredzi i mamra się w swojej nienawiści. No cóż mam nadzieję, że skończy, jak pan Antoni, w Tworkach, bo tam ich miejsce. Nie grałem od paru lat. Nowotwór, moje dzieci grały, żona też od 20 lat, teraz wracam i pojadę na Woodstock, chociażby ostatni raz życiu, ale dam czadu. A,, orkiestra będzie grać, prawackie chamy, do końca świata.
~Anita 2-01-2015 21:57
Mam pytanie, dlaczego jak ktoś pyta o p. Owsiaka to obrońcy Orkiestry reagują taką agresją i rzucają się od razu na Caritas? Czy naprawdę myślicie, że każdy kto nie daje na WOŚP to od razu wrzuca na Caritas, biega do kościoła i jest za PiS? Skąd taka pewność? Nie daję na WOŚP, bo nie daję na nic. Tyle w temacie. I nie obrażam nikogo. A tutaj tylko epitety... Skąd ta agresja?
~rubens 2-01-2015 22:22
Nosferatu, jesteś naiwny jak Apolejka i jej osiołek.Poza tym co opisałem, notoryczne zbiórki pieniędzy, obojętnie czy to na dzieciaki czy to na caritas, bardziej szkodzą ponieważ cementują chory system świadczeń zdrowotnych w jakim żyjemy. Ludziom udało się wmówić że to normalne ale to przestało właśnie działać. System pada. Nie widzisz że każdy ma tego już dość?
~rubens 2-01-2015 22:47
A propos sprzętu z serduszkiem, Nosferatu, mam ten sprzęt z serduszkiem totalnie w tyle. Ja płacę składki na NFZ i wisi mi czy sprzęt ma serduszko czy nie.Interesi mnie tylko, kiedy będę miał ewentualny zabieg i kto go będzie wykonywał, a Orkiestrze się zdaje że ma na to wpływ. I bardzo dobrze że się tylko zdaje.Za ciency jesteście już w uszach. Kto mi powie stop i w jakim kontekście, Papież może?Aniela Merkel? Sąd w Złotoryii ośmieszył już zarzuty Owsiaka jeśli ci chodzi o krytykę-każdy ma do niej prawo w demokratycznym kraju. Poza tym złość piękności szkodzi, nie mówiąc o zdrowiu, hauhauhau. Tak więc nie nadużywaj hojności św. .Jerzego.
~lucha1 3-01-2015 9:02
Kundle szczekajcie, a my gramy dalej.Do końca życia i jeden dzień dłużej.A wy won do Rydzyka.
~hmm 3-01-2015 10:44
Do Anity: odpowiedź jest prosta. Obrońcy p. Owsiaka to ten sam sort, co zagorzali zwolennicy o. Rydzyka.
~oj 3-01-2015 11:50
Zbierajcie baranki dla swojego pana zbierajcie.:-)Muszę przyznać że to sprytny człowiek.Za komuny brał kasiorkę od komunistów, a teraz baranki latają zbierają kasę i jeszcze są mu wdzięczni.Nie oszukujmy się te zebrane pieniądze w porównaniu do budżetu zdrowia to drobne na waciki(barany zbieracie 50 milionów, a budżet zdrowia na rok wynosi 62,8 mld zł-orkiestra przez 12 lat wydała 340 miliony zł na zakup sprzętu). Straszne pieniądze hahah. A trzeba policzyć koszt uzyskania tych pieniędzy latające f-16 pływające okręty darmowe transmisje w tvp darmowe wynajęcie starej kopalni itd.Ale karawana jedzie baranki się cieszą co my to nie robimy ,a ja szczekam tralala.
~rubens 3-01-2015 12:02
Ja mam krótkie pytania ; Czy Orkiestra daje sprzęt szpitalom czy tylko dzierżawi oraz czy to prawda że "Złoty Melon " którego to Owsiak jest prezezem, jest głównym zleceniobiorcą Orkiestry? Kto jest głównym sprzedawcą sprzętu jaki kupuje Orkiestra? Zaczyna być to wszystko b. ciekawe:)
~ 3-01-2015 13:42
Ja też szczekam i szczekać będę:):):) A na marginesie, wystarczy zapoznać się z orzeczeniem sądu w sprawie Wielgucki - Owsiak. Już nie wrzucę ani 50 gr.
~ 3-01-2015 14:16
50 gr. to ty tyle nie jesteś wart.
57jurand 8-01-2015 19:54
Jak zwykle następna wielka sprawa będzie pogrzebana przez żrących się Polaków. Obalenie,, komuny '' okazuje się ,że tak naprawdę to robota Niemców bo przeciez rozwalili mur.I dlatego dzisiaj to w Berlinie świętują . Tak także zakończy swój żywot Orkiestra Owsiaka to inni będa dla świata przykładem.Co do mnie rzygam tą dobrocią. dobrocią państwa wobec,, Opatrzności Bożej''te wyłudzone 16mln zł odbiera mi ochotę do wszystkiego.
~kftk 10-01-2015 23:03
Jutro znowu zacznie się zmasowany atak dzieci z puszkami... złoty melon chce waszych pieniędzy! Czyńcie swój obowiązek. Koszty utrzymania rodziny nierobow Owsika wzrosły.
~idiota do nosferatu 12-01-2015 12:33
wszędzie cie pełno zawsze masz coś do powiedzenia wszystko wiesz najlepiej i tylko twoje opinie są słuszne szastasz słowem przytaczasz statystyki podajesz masę danych i obrażasz innych jestem pewny żałosny ciulu że puszczasz bąki w wannie i je wąchasz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group