Piątek, 26 lutego
Imieniny: Aleksandra, Mirosława
Czytających: 2396
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Liga Rocka znów w Wałbrzychu

Piątek, 12 listopada 2010, 11:43
Aktualizacja: 11:44
Autor: red
Wałbrzych: Liga Rocka znów w Wałbrzychu
Fot. organizatorzy
Po dość długiej przerwie w WOK–u znów będzie można usłyszeć rockowe brzmienia w ramach „Ligii Rocka”. Już 19 listopada o godzinie 18.00 w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury przy ul. Andersa 185 zaprezentują się dwa zespoły: POSE 69 i Post Scriptum.

POSE69 to zespół z Wałbrzycha grający kalifornijski Pop Punk. Zainspirowani takimi zespołami, jak: Blink 182, Simple Plan czy Sum 41, przekazują poprzez swoją muzykę dużą dawkę pozytywnej energii. W tekstach poruszają problemy życia codziennego nastolatków, ukazują je w żartobliwy sposób. Jak sami mówią: "Naszą muzykę kierujemy w szczególności do ludzi pozytywnie nastawionych, cieszących się życiem”.

Post Scriptum powstało piętnaście lat temu w Kamiennej Górze. Od tego czasu zarejestrowali trzy nagrania demo. Jedno w studiu Radia Jowisz w Jeleniej Górze i dwa we Wrocławiu: w studio under -groundowym i w studio Tibo Telewizji Wrocław. W 1994 roku zagrali koncert z zespołem Vader. W tamtym okresie ukazała się bardzo pozytywna recenzja pierwszej demówki w Metal Hammer. W 2002 roku na siódmym Finale Ligii Rocka w Jeleniej Górze zajęli II miejsce. Sporo grają i koncertują.

Wstęp jedyne 5 zł.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group