Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3353
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Liga squasha

Wtorek, 10 grudnia 2019, 13:54
Aktualizacja: 13:56
Autor: PAW
Wałbrzych: Liga squasha
Fot. organizatorzy
Z uwagi na rosnącą popularność squasha w Wałbrzyskim Aqua Zdroju i coraz większą liczbę uczestników na zajęciach, ruszamy z nowym cyklicznym wydarzeniem. W każdą trzecią niedzielę miesiąca zaczynając już od 15 grudnia rozpoczynamy „Wałbrzyską Ligę Squasha AQUA ZDRÓJ”.

Kto może wystartować?

Zapraszamy wszystkich chętnych w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania do naszej ligi. Nie trzeba grać na poziomie EXPERT, a im będzie nas więcej tym rozgrywki będą ciekawsze. Gramy w systemie OPEN i grać może każdy z każdym. Zarówno kobiety i mężczyźni. W rozgrywkach mogą uczestniczyć również osoby niepełnoletnie, będące pod opieką opiekunów. Dołączyć można w każdym momencie i rozegrać dowolną liczbę kolejek.

Jak można rozpocząć rywalizację?

Szczegółowy harmonogram będziemy publikować w soboty poprzedzające dana kolejkę (to zależy od ilości zgłoszeń), a zapisy na daną kolejkę są możliwe w aplikacji Best of five lub w recepcji squash and fitness (telefonicznie lub osobiście) i przyjmowane są do piątku poprzedzające wydarzenie do godziny 22.00. Szczegóły oraz regulamin znajdziecie w wydarzeniu na Fanpage AqaZdroj.

Nagrody:

Na zakończenie Ligi trzech najlepszych zawodników WLS zostanie uhonorowanych nagrodami o wartości:
• 200 zł
• 150 zł
• 100 zł

Koszty:
• 30 zł dla posiadaczy kart Multisport Plus, Ok System, przy jednoczesnym zarejestrowaniu się i ściągnięciu usługi za pośrednictwem danego operatora.
• 45 zł płatne gotówką, kartą płatniczą, kartą rabatową jednakże bez możliwości rabatowania usługi.

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group