Piątek, 9 czerwca
Imieniny: Dominika, Felicjana
Czytających: 4362
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: List do Mikołaja

Niedziela, 22 listopada 2020, 10:19
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: List do Mikołaja
Fot. organizatorzy
Zapraszamy do udziału w konkursie literacko–plastycznym "List do Mikołaja". Akcja skierowana jest do dzieci w wieku od 3 do 12 lat z gminy Boguszów–Gorce.

Celem akcji jest rozwijanie aktywności twórczej i wyobraźni dziecięcej, kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez popularyzowanie różnorodnych form i technik plastycznych oraz popularyzowanie gatunku literackiego jakim jest list. Konkurs zostanie przeprowadzony w 2 kategoriach wiekowych:
1) dzieci od 3-5 lat - prace plastyczne
2) dzieci od 6-12 lat - list

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy do 29 listopada wrzucić swoje prace konkursowe wraz z kartą zgłoszeniową do specjalnej "Skrzynki na listy do Mikołaja" mieszczącej się przy Centrum Kulturalno-Kongresowym "Witold". Każdy uczestnik, który weźmie udział w konkursie otrzyma paczkę Mikołajową a najlepsze prace w poszczególnych kategoriach zostaną dodatkowo nagrodzone w drodze głosowania internetowego na facebookowym fanpage CK-K Witold.

Więcej informacji w regulaminie na stronie ckkwitold.com.pl oraz profilu Centrum Kulturalno-Kongresowym Witold na Facebooku.

Twoja reakcja na artykuł?

1
20%
Cieszy
1
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
40%
Złości
1
20%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group