Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 2502
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ludwiczuk dopiął swego

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 26 stycznia 2013, 16:59
Aktualizacja: Poniedziałek, 28 stycznia 2013, 10:34
Autor: PAW
Fot. PAW
Roman Ludwiczuk ponownie jest członkiem Platformy Obywatelskiej.

Pojawiające się w ostatnim czasie informacje na temat chęci powrotu do polityki byłego senatora Romana Ludwiczuka okazały się prawdziwe.

Ludwiczuk był senatorem z ramienia Platformy Obywatelskiej. Jednak pogrążyły go taśmy, które zostały upublicznione przez Longina Rosiaka. Całe niefortunne dla Ludwiczuka zdarzenie miało miejsce w grudniu 2010 roku. Wówczas tzw. „afera taśmowa” rozpętała ogólnopolską aferę, w wyniku której Ludwiczuk był posądzany nawet o korupcję wyborczą. Jednocześnie mocna pozycja Ludwiczuka, jaką miał senator w Wałbrzychu, mocno się zachwiała. Ludwiczuk opuścił szeregi Platformy Obywatelskiej i na parę miesięcy słuch o nim zaginął. Prokuratura nie dopatrzyła się ostatecznie w taśmach znamion korupcji wyborczej i postępowanie zostało umorzone.

Roman Ludwiczuk wielokrotnie mówił o chęci powrotu do PO. Wreszcie polityk dopiął swego. Ludwiczuk wstąpił do PO w Mieroszowie. Polityk nie baczył na krytyczne głosy środowiska politycznego i po raz kolejny udowodnił, że w swoich poczynaniach jest zdeterminowany i skuteczny.

Czytaj również

Komentarze (34) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group