Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 3084
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Mała Miss i Mały Mister Galerii Victoria

Poniedziałek, 27 czerwca 2016, 12:00
Aktualizacja: 14:56
Autor: red.
Wałbrzych: Mała Miss i Mały Mister Galerii Victoria
Fot. Robert Bajek
W miniony weekend w wałbrzyskiej Galerii Victoria odbył się konkurs, podczas którego wybierano Małą Miss i Małego Mistera, oraz Królową i Króla Mini Talent Show Galerii Victoria.

Konkurs Mała Miss i Mały Mister podzielony był na dwie kategorie wiekowe: dla dzieci do 8 lat i od 8 do 12 lat, natomiast konkurs na Królową i Króla Mini Talent Show skierowany był do dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Uczestnicy konkursu prezentowali się na scenie zarówno w sposób indywidualny, jak również podczas kilku wspólnych pokazów mody. Dodatkowo konkursowicze prezentowali swoje talenty wokalne, recytatorskie, instrumentalne i taneczne.

W sobotę, pierwszego dnia imprezy, podczas castingów wybierano po 5 przedstawicieli z każdej kategorii wiekowej, którzy przechodzili do drugiego, niedzielnego etapu konkursu. Tu również następowały prezentacje i indywidualne występy, na podstawie których jury złożone z przedstawicieli Organizatora, Galerii Victoria i zaproszonych gości wybierało laureatów: Małą Miss i Mini Miss Galerii Victoria, Małego Mistera i Mini Mistera Galerii Victoria, oraz Królową i Króla Mini Talent Show.

Wśród nagród w konkursie znalazły się sesje zdjęciowe, płyty, instrumenty muzyczne, gry, zestawy kosmetyków, zabawki, wielkie pluszaki, modne ubrania i zestawy słodyczy. Organizatorem konkursu była Wytwórnia Inspiracji Rerum. Warto zaznaczyć, że w niedzielnych, finałowych zmaganiach konkursowych, pokazach i prezentacjach jako gość specjalny udział wzięła Paulina Krupińska - Miss Polonia 2012.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z imprezy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group