Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 4054
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Mariusz Szczygieł w Bibliotece pod Atlantami

Niedziela, 4 czerwca 2017, 6:47
Aktualizacja: 10:10
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Mariusz Szczygieł w Bibliotece pod Atlantami
Fot. Robert Bajek
Pisarz, dziennikarz i reporter Mariusz Szczygieł był wczoraj gościem w wałbrzyskiej Bibliotece pod Atlantami, gdzie spotkał się z czytelnikami.

Mariusz Szczygieł jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczął jako nastolatek publikując artykuły w czasopiśmie Na Przełaj. Następnie podjął współpracę z Gazetą Wyborczą, z którą - z małą przerwą - współpracuje do dnia dzisiejszego. Współpracował również z Telewizją Polsat, gdzie był współautorem programu "Na każdy temat". Jest autorem wielu książek i laureatem wielu prestiżowych nagród.

Spotkanie z Mariuszem Szczygłem, który opowiadał nie tylko o swojej pracy, ale również o zamierającym polskim czytelnictwie, zorganizowano w ramach Nocy Bibliotek. Wałbrzyska Biblioteka pod Atlantami oprócz spotkania autorskiego z Mariuszem Szczygłem z okazji Nocy Bibliotek przygotowała sporo atrakcji: dla najmłodszych był spektakl "Przygody Małego Pingwinka Pik-Poka", były warsztaty dla dzieci, podczas których uczestnicy odkrywali Afrykę i Azję, było też rodzinne, nocne zwiedzanie biblioteki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group