Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 3513
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Marsz Seniora

Niedziela, 22 września 2019, 9:51
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 września 2019, 8:35
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Marsz Seniora
Fot. Robert Bajek
Pod patronatem Agnieszki Kołacz–Leszczyńskiej – Poseł na Sejm RP, Romana Szełemeja – Prezydenta Wałbrzycha i Polskiego Towarzystwa Turystyczno–Krajoznawczego Oddział Ziemi Wałbrzyskiej odbył się wczoraj VII Wałbrzyski Marsz Seniora.

Uczestnicy Marszu Seniora wyruszyli z Wałbrzycha dwiema trasami. Jedna zaczynała się na Podgórzu przy wiadukcie kolejowym, druga na Placu Grunwaldzkim. Pierwsza o długości 9 kilometrów wiodła przez Przełęcz Kozią, Przełęcz pod Borową i wiadukt w Glinicy, druga o długości 4 kilometrów przez Czarodziejską Górę. Obie prowadziły do Browaru Jedlinka, gdzie na uczestników czekał grill, liczne konkursy, występy artystyczne i różnego rodzaju zabawy.

Marsz Seniora był częścią VI Senioraliów, które rozpoczęły się w miniony piątek. W ramach tegorocznych Senioraliów oprócz Marszu Seniora zaplanowano również liczne prezentacje, Dzień Otwarty Uniwersytetu Trzeciego Wieku, pokaz kosmetyczny, konkurs Stylowa Seniorka, Festiwal Pasji i Kreatywności, Olimpiadę Sportową Seniorów, konferencję Rzecznika Praw Obywatelskich, finał plebiscytu "Anioł Wałbrzyskich Seniorów" i na zakończenie Wielki Bal.

Twoja reakcja na artykuł?

10
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
13%
Złości
1
7%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group