Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3443
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Maseczka zamiast mandatu

Niedziela, 19 kwietnia 2020, 10:43
Aktualizacja: Poniedziałek, 20 kwietnia 2020, 8:13
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Maseczka zamiast mandatu
Fot. KMP Wałbrzych
Wałbrzyscy policjanci rozdają maseczki ochronne mieszkańcom Wałbrzycha oraz powiatu w ramach akcji „Maseczka zamiast mandatu”

Na ręce I Zastępcy Komenda Miejskiego Policji w Wałbrzychu nadkom. Rafała Siczka zostało przekazanych 1000 sztuk maseczek ochronnych ufundowanych przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną „Invest-Park. Otrzymane maseczki będą rozdawane mieszkańcom Wałbrzycha oraz powiatu w ramach akcji „Maseczka zamiast mandatu”.

Obowiązek noszenia maseczek ochronnych w całej Polsce wszedł w życie w miniony czwartek. W ramach działań prewencyjnych, wałbrzyscy policjanci rozdawali maseczki ochronne naszym mieszkańcom. Podczas rozmów z wałbrzyszanami, funkcjonariusze uświadamiali, jak potrzebne jest noszenie maseczek, nie tylko dla naszej ochrony, ale i ochrony innych przed nami.

Rozpoczęta akcja „Maseczka zamiast mandatu” ma na celu przyzwyczaić naszych mieszkańców do noszenia środków ochrony, aby w ten sposób chronili siebie i swoich bliskich. Wałbrzyszanie chętnie korzystali z wsparcia i sumiennie przestrzegali nowe obostrzenia.

Twoja reakcja na artykuł?

13
62%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
8
38%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group