Sobota, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 5865
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Mecenas i tytani

Poniedziałek, 3 czerwca 2024, 6:31
Autor: red
REGION, Mieroszów: Mecenas i tytani
Fot. Gmina Mieroszów
Mecenasem Ziemi Mieroszowskiej 2024 został Seweryn Śmigielski.

Seweryn Śmigielski od lat angażuje się w działalność pro bono na rzecz społeczności lokalnej. Od listopada 2023 roku dodatkowo pełniąc funkcję Prezesa Klubu Piłkarskiego Mieroszów promującego sport wśród mieszkańców. Prywatnie jako Przedsiębiorca dofinansowuje liczne działania związane przede wszystkim ze sportem ale również wspiera inne lokalne organizacje pozarządowe a także Gminę przyczyniając się do realizacji przedsięwzięć z których korzystają wszyscy mieszkańcy Mieroszowa.

Tytan Kultury 2024 Fabryka Wkładów Odzieżowych Camela S.A.

Fabryka Wkładów Odzieżowych CAMELA S.A. to polski producent tkanin i dzianin oraz innych tekstyliów działająca od ponad 70 lat, posiadająca również oddział w Mieroszowie.Firma również od wielu lat pełni funkcję lokalnego sponsora.
Jako instytucja biznesowa, wspiera przede wszystkim wydarzenia artystyczne i kulturalne inicjowane i organizowane przez Burmistrza Gminy oraz Mieroszowskie Centrum Kultury.Camela chętnie angażuje swoje zasoby w postaci wsparcia finansowego poszczególnych wydarzeń, patronatu lub przekazując dary materialne wykorzystywane przez obdarowane organizacje pozarządowe na wytwarzanie gadżetów okolicznościowych.

Tytan Sportu 2024 Stowarzyszenie Mieroszów w Górach

Stowarzyszenie „Mieroszów w Górach” jest grupą aktywnych osób, które działają na rzecz rozwoju aktywności mieszkańców gminy Mieroszów organizując imprezy turystyczne, sportowo-rekreacyjne oraz kulturalne integrujące dzieci, dorosłych i seniorów. W zamierzeniu Stowarzyszenie zostało powołane przez pasjonatów chcących podejmować działania na rzecz aktywizacji lokalnej społeczności szczególnie w zakresie kultury fizycznej, sportu i turystyki. Na przestrzeni lat członkowie inicjowali różnorodne działania na rzecz promocji Mieroszowa i Ziemi Mieroszowskiej a także uczestniczyli w wydarzeniach kulturalnych. Blisko 1tys. osób obserwujących poczynania Grupy w mediach społecznościowych świadczy o popularności oraz zapotrzebowaniu na aktywność inicjowaną i popularyzowaną przez Stowarzyszenie, którego Prezeską jest Ola Kapłon.
Inicjatywy Stowarzyszenia są różnorodne i regularnie gromadzą licznych uczestników.

Twoja reakcja na artykuł?

1
20%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
40%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
40%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group