Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 2987
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Medale dla głuszyckich strażaków

Czwartek, 2 czerwca 2016, 6:45
Autor: red
REGION, Głuszyca: Medale dla głuszyckich strażaków
Fot. UM Głuszyca
Na ostatniej majowej sesji Rady Miejskiej w Głuszycy Prezes Zarządu Powiatowego OSP i Wiceprezes Zarządu Wojewódzkiego OSP Ireneusz Niedźwiedzki wręczył medale członkom Ochotniczej Straży Pożarnej w Głuszycy Górnej.

Brązowe medale „Za Zasługi dla Pożarnictwa” otrzymali Tomasz Trawczyński, Michał Mil i Michał Dudojć, natomiast „Złotym Znakiem Związku OSP” został wyróżniony Roman Kocur. Wcześniej podczas majowych uroczystości z okazji Dnia Strażaka w Szczawnie-Zdroju brązowe medale „Za Zasługi dla Pożarnictwa” wręczono Markowi Fedoronukowi i Bogdanowi Wieczorkowi.

Gratulacje dla wyróżnionych głuszyczan przekazali Irenueusz Niedźwiedzki oraz Roman Głód - burmistrz Głuszycy i Grzegorz Milczarek – przewodniczący Rady Miejskiej w Głuszycy, którzy docenili poświęcenie i zaangażowanie ochotników w czasie służby na rzecz lokalnej społeczności.

Uniwersalne narzędzie ratownicze HOOLIGAN przekazał na rzecz OSP w Głuszycy Górnej Piotr Walczak w imieniu firmy Zarządzanie Nieruchomościami i Doradztwo G. P.Walczak.
- Serdecznie dziękuję za docenienie naszej służby. W imieniu druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Głuszycy Górnej zapewniam, że będziemy w dalszym ciągu dbać o bezpieczeństwo mieszkańców naszej Gminy, pomagając także w akcjach ratowniczych w innych miejscowościach - powiedział prezes głuszyckiej OSP Roman Kocur.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group