Czwartek, 13 maja
Imieniny: Roberta, Serwacego
Czytających: 3086
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Media Expert wspomogło Dom Dziecka "Rodzinka"

Wtorek, 15 maja 2012, 11:58
Aktualizacja: 11:59
Autor: PAW
Wałbrzych: Media Expert wspomogło Dom Dziecka
Fot. użyczone
Firma Media Expert jako odpowiedzialna społecznie przekazała dla Domu Dziecka "Rodzinka"w Wałbrzychu brakujący im w tej chwili sprzęt RTV–AGD.

Jest to telewizor, odkurzacz, krajalnice i radiomagnetofon. Przekazanie darów nastąpiło w salonie Media Expert, który mieści się przy ulicy Wieniawskiego 19. Pracownicy Media Expert zajęli się zarówno bezpłatnym transportem przekazanych darów oraz profesjonalną instalacją sprzętu. Dom Dziecka "Rodzinka" ma pod swoją opieką ponad setkę dzieci i bardzo ucieszył się z przekazania darów. Dzieci własnoręcznie zrobiły bardzo piękne kwiatki, które w podziękowaniu przekazali pracownikom Media Expert.

- Robimy jako Media Expert takie akcje, bo wiemy, że Domy Dziecka mają wielkie potrzeby – mówi Krzysztof Rutecki, kierownik sklepu Media Expert w Wałbrzychu. - Cieszymy się, że nasza pomoc dała satysfakcję dzieciakom. Nie jesteśmy bierni i obojętni na ludzką krzywdę.

- Te sprzęty są potrzebne do funkcjonowania naszej placówki – mówi Jolanta Surmaczyńska, dyrektor Domu Dziecka "Rodzinka". - Jesteśmy bardzo wdzięczni Media Expert za tę pomoc. W naszym regionie nie ma wielu firm, które nas wspomagają.

Przekazano:
Tv Samsung 40 cali
Odkurzacz Zelmer
Krajalnica Zelmer
Radiomagnetofon Philips.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group