Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 3789
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Męskie granie

Niedziela, 12 grudnia 2010, 9:14
Aktualizacja: 19:07
Autor: Magdalena Dobrowolska–Drab
Wałbrzych: Męskie granie
Wojcech Waglewski od lat zalicza się do czołowych polskich muzyków
Fot. Iwona Ziółkowska
Twórca Męskiego Grania –Wojciech Waglewski – w duecie z mistrzem harmonijki ustnej – Bartoszem Łęczyckim – zagościli na scenie klubu A’Propos. Obaj Panowie zaczarowali wałbrzyską publiczność nowatorskimi interpretacjami.

Wojciech Waglewski, grający na gitarze, stworzył specyficzny klimat pełen niezwykłych dzwięków. Natomiast mistrzostwo i kunszt muzyczny Bartosza Łęczyckiego dodaje charakteru i blasku tej wykwintnej aranżacji.

Wyjątkowy recital, na którym pojawiły się m.in. piosenki z płyty ,,Męska muzyka”, nie tylko potwierdziły, że Waglewski to klasa sama w sobie, ale również jak bardzo ten koncert był oczekiwany przez wałbrzyskich fanów. Takie kompozycje jak: ,,Konstytucje”-Lecha Janerki, czy ,,Chromolę”, przyjęto z radością i nieukrywanym entuzjazmem.

Artyści podczas dwugodzinnego koncertu bez trudu zatarli granicę między wykonawcą a publicznością, nawiązując wspaniały kontakt, żartując i żywiołowo rozmawiajac. To był naprawdę udany wieczór z tonem dobrej muzyki dla najbardziej wymagających słuchaczy. Na długo w naszej pamięci zapadną emocjonujące solówki artystów. Wyrażamy wielkie uznanie dla poruszajacej serca i dusze ,,Męskiej myzyki” i z niecierpliwością oczekujemy kolejnej muzycznej uczty.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group