Wtorek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 3341
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Mianowany na zastępcę

Czwartek, 17 września 2020, 13:47
Aktualizacja: Piątek, 18 września 2020, 8:26
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Mianowany na zastępcę
Fot. KMP Wałbrzych
Nowe zadania oraz kolejne zawodowe wyzwania czekają przed podinsp. Arkadiuszem Wojnowskim. Od 15 września dotychczasowy naczelnik prewencji wałbrzyskiej komendy pełni obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji I w Wałbrzychu z siedzibą w Szczawnie–Zdroju.

We wtorek I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu podinsp. Rafał Siczek podczas odprawy służbowej powierzył obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji I w Wałbrzychu podinsp. Arkadiuszowi Wojnowskiemu.

Dotychczasowy Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu służbę w Policji rozpoczął w 1996 roku. Przez ponad 20 lat związany był z Wydziałem Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, gdzie kolejno pracował jako policjant, referent, asystent, specjalista i dyżurny, by ostatecznie w 2008 roku zostać zastępcą naczelnika tego wydziału. W grudniu 2016 roku podinsp. Arkadiusz Wojnowski przeniósł się do naszego miasta, gdzie przez blisko 4 lata pełnił służbę jako Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

Przypominamy, ze nowa siedziba pierwszego komisariatu znajduje się przy ul. Łączyńskiego 34 w Szczawnie-Zdroju. Od sierpnia służbę pełnią w nim funkcjonariusze, którzy do tej pory pracowali w dotychczasowych komisariatach - pierwszym przy ul. Wrocławskiej oraz piątym przy ul. Andersa w Wałbrzychu. Swoim zasięgiem objął on rejon wałbrzyskich dzielnic Podzamcze, Piaskowa Góra, Poniatów, Lubiechów, Książ i Biały Kamień oraz gminę Szczawno-Zdrój, miejscowości wchodzące w skład gminy Stare Bogaczowice oraz Nowy i Stary Julianów. Całodobowy telefon do dyżurnego tej jednostki na wypadek pilnej interwencji: 47 87 577 00.

Twoja reakcja na artykuł?

4
24%
Cieszy
4
24%
Hahaha
2
12%
Nudzi
1
6%
Smuci
2
12%
Złości
4
24%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group